تلفن همراه

ایرانسل: با پرداخت روزانه 100 تومان 20درصد تخفیف بگیرید و با پرداخت روزانه 200 تومان دقیقه ای 499 ریال مکالمه کنید

طرح تخفیفی روزانه
 
ایرانسل از عرضه دو طرح تعرفه تخفیفی جدید به مشترکین سیم کارت های خود خبر داد.
 
به گزارش آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، بر اساس یکی از این طرح ها که به مشترکین سیم کارت های دائمی هم عرضه شده، مشترکین با پرداخت روزانه 100 تومان از 20 درصد تحفیف در هزینه مکالمه و تبادل پیامک با دیگر مشترکین سیم کارت های ایرانسل برای 24 ساعت بهره مند میشوند و با طرح دیگری، مشترکین سیم کارت های اعتباری این اپراتور با پرداخت روزانه 200 تومان میتوانند با تعرفه تخفیفی دقیقه ای 499 ریال، مکالمات درون و برون شبکه ای خود را انجام دهند.
 
براساس این گزارش، مشترکین با فعال‌سازی هر یک از این طرح‌ها، میتوانند بنا به طرح انتخابی خود از تخفیف در هزینه‌ مکالمه‌ها و پیامک‌های بهره‌مند شوند.
 
مشترکین سیم کارت های دائمی و اعتباری ایرانسل با فعال‌سازی این طرح و پرداخت روزانه 100 تومان، از ۲۰% تخفیف در هزینه‌های مکالمه و پیامک ایرانسلی خود به مدت ۲۴ ساعت بهره‌مند شوند.
 
فعال‌سازی این طرح از طریق شماره گیری کددستوری #۱۱۲*۵۵۵* با پرداخت روزانه 100 تومان امکان پذیر است. مبلغ این طرح از اعتبار موجود در حساب مشترکین سیم کارت های اعتباری کسر و به صورتحساب مشترکین سیم کارت های دائمی اضافه میشود.
 
براساس این گزارش، با فعال سازی طرح دوم توسط مشترکین سیم کارت های اعتباری ایرانسل و پرداخت روزانه 200 تومان، مکالمه‌های درون و برون شبکه‌ای و همچنین تماس با خطوط ثابت با تعرفه ثابت دقیقه ای ۴۹/۹ تومان محاسبه خواهد شد.
 
فعال سازی این طرح هم با شماره گیری کددستوری #۳*۳*۳*۵۵۵* و پرداخت مبلغ روزانه 200 تومان که از اعتبار موجود در سیم کارت مشترک کسر میشود امکان پذیر است.
 
 
 

​​