رسانه‌های اجتماعی

اکانت توییتری بزرگترین افشاگر جهان حذف شد!

منبع: فرصت امروز

به دلایلی نامعلوم، حساب کاربری جولیان آسانژ در توییتر از دسترس خارج شده است که نشان از حذف اکانت این افشاگر اطلاعات محرمانه دارد.

حساب کاربری توییتر جولیان آسانژ، موسس سایت ویکی لیکس به دلایل نامعلومی در دسترس نیست که گمانه هایی مبنی بر حذف این اکانت از توییتر مطرح شده است. هنوز مشخص نیست چرا جولیان آسانژ حساب کاربری خود را در توییتر حذف کرده است. خبر حذف شدن حساب کاربری توییتر جولیان آسانژ توسط فرد یا وب سایتی اعلام شد که از ۱۸سپتامبر سال جاری میلادی هر ساعت یک بار تصویری از وضعیت حساب کاربری آسانژ تهیه می کرد. براساس اطلاعات ارائه شده، حساب کاربری آسانژ تقریبا در ساعات اولیه بامداد و نزدیک به ساعت یک به وقت گرینویچ حذف شد.

شواهد امر نشان از این دارند که این حساب کاربری از سوی توییتر غیرفعال نشده و جولیان آسانژ از روز جمعه، توییتی منتشر نکرده است. نکته ای که باید به آن اشاره کنیم، پابرجا بودن اکانت توییتر ویکی لیکس است. حتی در ویکی لیکس نیز شاهد انتشار توییتی برای روشنگری در خصوص دلیل حذف حساب کاربری جولیان آسانژ نیستیم.

در صورتی که یکی از دنبال کنندگان جولیان آسانژ بودید، حال با جست وجوی نام آسانژ نتیجه ای به نمایش درنمی آید. باید دید آیا جولیان آسانژ واکنشی به اخبار منتشرشده و حذف اکانت خود نشان خواهد داد و این موضوع را تشریح می کند یا خیر؟


​​