بازار سرمایه

تولیدکنندگان محتوای داخلی، پهنای باند ویژه می گیرند

منبع: ایرنا

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در یکی از شبکه های اجتماعی نوشت: مخابرات از تولیدکنندگان محتوای داخلی با تخصیص پهنای باند و امکانات مورد نیاز حمایت می کند.
تولیدکنندگان محتوای داخلی، پهنای باند ویژه می گیرند

«سیدمجید صدری» امروز (شنبه) در صفحه اینستاگرام خود نوشت: با تعامل دوجانبه با شرکت ارتباطات زیرساخت ایران تلاش می شود امکانات مورد نیاز اپراتورها و مشتریان خانگی و تجاری فراهم شود.
وی افزود: بازار ارتباطات کشور دگرگون شده و با ورود استارت آپ ها (شرکت های نوپا) و شرکت های دانش بنیان حجم ترافیک مصرفی مشتریان چند برابر شده است.
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران نوشت: افزایش ترافیک داخلی و حمایت از تولید محتوای فاخر در حوزه نشر دیجیتال علاوه بر تحقق زیرساخت های شبکه ملی اطلاعات موجب کاهش قیمت تمام شده برای مشتریان و اپراتورها می شود.
وی افزود: شرکت مخابرات ایران به عنوان یکی از عناصر مهم تحقق دولت الکترونیک و شبکه ملی اطلاعات تعرفه استفاده از پیام رسان های داخلی را به یک چهارم کاهش داده است.
به گزارش ایرنا، دبیر شورای عالی فضای مجازی بیست و هشتم دی ماه از ابلاغ مصوبه ای برای اعطای 50 میلیارد ریال وام بدون بهره و سهل الوصول به همه پیام رسان های داخلی خبر داد و گفت: کاربران ایرانی در صورت استفاده از پیام ‌رسان‌های داخلی ٥٠ درصد تخفیف تعرفه اینترنت دریافت خواهند کرد.
«ابوالحسن فیروزآبادی» تصریح کرد: دولت و حاکمیت وظیفه دارند موانع سر راه را بردارند و باقی کار به عهده بخش خصوصی است که با این تسهیلات اقدام کنند.


​​