اپلیکیشن

بدون متوجه شدن مخاطب پیام اورا در واتس آپ بخوانید!

منبع: سخت افزار

واتس اپ یکی از محبوب ترین پیام رسان ها در سراسر دنیا محسوب می شود و افراد بسیار زیادی از آن استفاده می کنند. زمانی که پیامی در واتس اپ دریافت می کنید، پس از خواندن پیام، علامت دو تیک پشت هم به رنگ آبی تغییر می کند. به هر دلیلی، شاید تمایلی نداشته باشید که دوست شما متوجه شود که پیام او را خوانده اید و پاسخ نداده اید! شاید سرتان شلوغ است و به دنبال فرصت مناسبی برای پاسخ به پیام های او هستید. اما توضیح این مساله گاهی مشکل است. واتس اپ امکانی را قرار داده که بدون اینکه مخاطب شما متوجه شود، می توانید پیام وی را بخوانید. با ما در این آموزش همراه باشید.

 

 

واتس اپ

اگر به حریم خصوصی خود و اینکه چه زمانی آنلاین و آفلاین می شوید اهمیت می دهید و یا اینکه می خواهید به پیام هایتان در زمان مناسب پاسخ دهید، باید این دو ویژگی را خاموش کنید. ما این آموزش را در نسخه iOS واتس اپ به شما نشان می دهیم، در اندروید هم رویه به همین صورت است. وارد واتس اپ شده و به Settings > Account > Privacy بروید.

/

 

برای اینکه افراد از آخرین زمان آنلاین بودن شما مطلع نشوند، Last Seen را انتخاب کرده و سپس گزینه Nobody را انتخاب کنید. در این مورد هم، به خاطر داشته باشید که با اعمال این تنظیمات، شما هم دیگر نمی توانید زمان آخرین آنلاین بودن مخاطبان خود را مشاهده کنید.

 
واتس اپ
 
واتس اپ یک برنامه پیام رسان عالی بوده و از امنیت بالایی هم برخوردار است. در آخرین بروزرسانی خود، این برنامه امکانی جدید برای ادمین ها فراهم کردکه بدون حذف از گروه، تبدیل به یک کاربر عادی شوند.  همچنین به صورت پیش فرض، اطلاعات بیشتری را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید آن را با مخاطبین خود به اشتراک بگذارید، من شخصا، امکان دیده شدن پیام خوانده شده و آخرین زمان آنلاین بودن را خاموش کرده ام. به شما هم توصیه میکنم اگر تمایل دارید، این کار را انجام دهید.

​​