تلفن همراه

محسن بهداری سرپرست اپراتور موبایل کیش شد

در مراسمی با حضور قائم مقام مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، محسن بهداری به عنوان سرپرست و عضو هیات امنای اپراتور تلفن همراه سازمان منطقه آزاد کیش معرفی شد.
 
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، در مراسمی که با حضور قائم مقام سازمان منطقه آزاد کیش و رئیس هیات امنای اپراتور تله كیش برگزار شد داود کرمی ضمن تقدیر از خدمات فرهاد قربانی در طول مدت سرپرستی، با حکم مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، محسن بهداری را به عنوان  سرپرست و عضو هیات امنای اپراتور تلفن همراه سازمان منطقه آزاد کیش معرفی کرد.
 
قائم مقام مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در این مراسم با اشاره به سیاست های دکتر انصاری لاری در خصوص تقویت ساختار مدیریتی سازمان منطقه آزاد کیش و شرکت های تابعه با بکار گیری افراد متخصص و متبحر گفت: محسن بهداری با توجه به سوابق تحصیلی در رشته های مدیریتی و فنی و فعالیت های مدیریتی در شرکت های ارتباطی و تلفن همراه، از توانمندی ها و تجارب ارزشمندی برای رشد و توسعه اپراتور تلفن همراه کیش برخوردار است.
 
به گفته کرمی، تحلیل وضعیت بازار، بررسی سرویس ها و خدماتی که شرکت های فعال در حوزه ارتباطی به مشتریان ارائه می دهند در جهت دستیابی به تکنولوژی های نوین، تبیین برنامه جامع کاری در سه بخش کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت و بهره گیری از طرح های نو آورانه و خلاقانه از موضوعاتی است که انتظار می رود به منظور ارتقاء خدمات رسانی اپراتور تله کیش و حضور در عرصه رقابت با دیگر اپراتورهای تلفن همراه مد نظر قرار گیرد.
 
گفتنی است محسن بهداری که دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته برق با گرایش رمز نگاری و مخابرات از دانشگاه صنعتی شریف و کارشناسی ارشد مدیریت از دانشگاه سوئد است پیش از این مدیرکل توسعه محصولات و خدمات اپراتور همراه اول بوده است.
 
وی سابقه فعالیت 18 ساله به عنوان مدیر در حوزه های توسعه محصولات شرکت همراه اول، پروژه نهایی سازی نیازمندی ها و تست سیستم ارتباط با مشتری، پروژه ترابر پذیری، مدیریت بخش محصولات و خدمات موبایل باند پهن، ریاست اداره نگهداری فنی اینترنت همراه اول و عضویت در هیات مدیره هاب شیراز را در کارنامه کاری خود دارد و مدیریت چندین پروژه را نیز در این اپراتور مطرح کشور بر عهده داشته است.
همچنین در این مراسم ضمن تقدیر از خدمات فرهاد قربانی در طول مدت سرپرستی، وی طی حكمی به عنوان مشاور قائم مقام مدیرعامل و معاون توسعه مدیریت سازمان منصوب شد.

​​