تلفن همراه

انتقال تجهیزات موقت مخابرات به منطقه کوه گل سی سخت

مدیر منطقه مخابرات کهگیلویه و بویراحمدگفت: با توجه به تجمع بسیاری از نیروها تجهیزات موقت مخابراتی برای رفع مشکل آنتن دهی به منطقه کوه گل سی سخت منتقل می شود.
 
مدیر منطقه مخابرات استان،با اعلام این خبرگفت: با توجه به تجمع بسیاری از نیروهای امدادی در منطقه عملیات جستجو و شهر سی سخت و پیشگیری از بروز مشکل آنتن دهی تلفن همراه یک دستگاه واحد سیار شرکت مخابرات امروز به این منطقه اعزام می شود.
 
عبدالحسین افتخاری افزود: طی چندروز گذشته به منظور تسهیل در سیستم آنتن دهی خطوط تلفن سعی شده مسیر ارتباطی از فرودگاه یاسوج تا شهر سی سخت و مناطق اطراف با افزایش ظرفیت خطوط تلفن تقویت شود تا مردم و گروههای عملیاتی با مشکل مواجه نشوند.
 
وی ادامه داد: تمامی عوامل دست اندرکاران، تیم های عملیاتی، گشت مسیر، فیبرنوری و تیم های حوزه نگهداری سیستم های انتقال در مناطق بویراحمد، دنا و کل استان از ابتدای وقوع حادثه تا پایان عملیات در آماده باش کامل به سر می برند.
 
مدیر منطقه مخابرات کهگیلویه وبویراحمد کانکس سیار شرکت مخابرات در حال اعزام به منطقه کوه گل سی سخت است که در صورت مواجه نشدن در مسیر ارتباطی کارخودرا آغاز خواهدکرد.

​​