تلفن همراه

مدیرعامل مخابرات از توبیخ کارمند بدرفتار مخابرات خبر داد

 
ICTna.ir : مدیرعامل مخابرات از توبیخ کارمند بدرفتار مخابرات و جابجایی آنی وی از محل خدمت خود خبر داد و از مشترکین تقاضا کرد در صورت وجود تجریبات مشابه، این موارد را از طریق صفحه شخصی اینستاگرام وی اطلاع رسانی کنند.
 
سید مجید صدری در صفحه اینستاگرام خود نوشت در پستی با عنوان "تکریم ارباب رجوع؛ حلقه کلیدی زنجیره کسب و کار" نوشت:  امروز مطلع شدم یکی از پرسنل شرکت مخابرات، با ارباب‌رجوع برخورد نامناسبی داشته و با بررسی‌های به‌عمل‌آمده مشخص شد که متأسفانه این موضوع صحت داشته است. همین‌جا ضمن عذرخواهی از همه مشتریان عزیز شرکت مخابرات ایران، باید اعلام کنم که بلافاصله فرد فوق توبیخ و از محل خدمت خود جابجا شد.
 
به گزارش آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) صدری در ادامه نوشتار خود تصریح کرده: باید توجه کنیم که وقتی ارباب‌رجوع را اولویت اول می‌نامیم، باید در تاروپود و تمام لحظات کار حرفه‌ای خود به‌طورجدی به این اصل پایبند باشیم. مشتری، قلب سازمان است و بدون تکریم، تعظیم و ادای درست و به‌موقع نیاز او، هویتی برای ما باقی نمی‌ماند. نادیده‌گیری مشتریان، نشانه عدم مسئولیت‌پذیری، تعهد و خلاف رفتار حرفه‌ای است و هر مسئله و برخوردی از سوی مشتریان و ارباب‌رجوع باید در کمال صبر و ادب پاسخ داده شود.تأکید می‌کنم هر یک از ما باید در هر جایگاه و سطح سازمان، سازگاری و مدارا در شرایط غیرقابل‌پیش‌بینی را رعایت کنیم.
 
مدیرعامل مخابرات ایران تصریح کرده: باید همیشه در جهت خدمت به مردم و در جهت مشتری مداری عمل کنیم تا در پی آن نیز انتظار وفاداری از مشتریان را داشته باشیم و بدانیم صحبت از نیکی و احسان فقط در مقوله مادیات نمی‌گنجد و رفتار و منش خاضعانه مقدم بر آن است. قدرت یک زنجیر در ضعیف‌ترین حلقه آن نهفته است؛ پس به این اصل مدیریتی پایبند باشیم و نگذاریم هیچ حلقه ضعیفی در زنجیره باشد و پیوسته با اقدام به‌موقع، نقاط ضعف را برطرف کنیم.
 
صدری نوشت: با همه این اوصاف بجاست از همه همکاران دلسوزی که در خدمت رسانی به وظایف خود و ادای حق مشتری به بهترین نحو عمل می کنند، قدر دانی و تشکر کنم و امیدوارم و انتظار دارم بیش از این شاهد چنین اتفاقاتی در مجموعه وزین شرکت مخابرات ایران نباشم.

مدیرعامل مخابرات ایران در پایان درخواست کرده مشترکین، در صورت وجود موارد مشابه از طریق صفحه شخصی وی در اینستاگرام اطلاع رسانی کنند. 
 

​​