باندپهن ثابت

پرداخت زود هنگام حقوق کارکنان مخابرات

سید مجیدصدری گفت: در شرکت مخابرات ایران با همراهی ریاست و اعضای محترم هیات مدیره و معاونین تلاش کردیم ایام میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) را با پرداخت حقوق کارکنان پیوند بزنیم تا تمام کارکنان راضی تر و خوشحال تر وارد روزهای سال نو شوند.
 
سید مجید صدری با بیان اینکه پرداخت حقوق کارکنان در سریع ترین زمان ممکن، اولویت مهم مدیران شرکت مخابرات ایران است، خاطرنشان کرد: پرداخت عیدی و حقوق در بیست و پنجم بهمن ماه و پرداخت حقوق اسفند در پانزدهم این ماه امری بود که در طول سال های گذشته در مخابرات کم سابقه بوده است.
 
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با تبریک میلاد فرخنده بانوی دو عالم، حضرت فاطمه زهرا(س)، خاطرنشان کرد:ولادت حضرت زهرا(س) به تنهایی برای یک تبریک صمیمانه به بانوان گرامی کافی است. حال که این روز مبارک به نام روز زن نامگذاری شده تبریکی دوگانه را به همراه دارد، به بانوان همکار که تحت نام شرکت مخابرات ایران یک جا جمع شده اند و من افتخار همکاری با آنان را پیدا کرده ام، صمیمانه تبریک عرض می کنم
 
سیدمجید صدری همچنین تصریح کرد: از تمام پیمانکاران استان ها هم خواسته ام درهر شکل و حالتی مشابه ستاد عمل کنند و این روزها مطالبات کارکنان خود را پرداخت کنند تا نگرانی از همه دور شود.
 
وی اضافه کرد: ما علاقه مندیم همکاران محترم هر چه زودتر به همراه خانواده محترمشان خریدهای عید نوروز را انجام دهند تا با فراغ خاطر و آسودگی خیال به استقبال بهار و سال نو روند.
 
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران ادامه داد: آرامش ضرورتی است که خانواده بزرگ مخابرات در این مقطع زمانی به آن نیاز دارد تا با همدلی به سمت و سوی فردای بهتر حرکت کند.
 
وی در پایان تاکید کرد: بار دیگر ولادت با سعادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا(س) را به همه‌ی زنان سرزمینم و خصوصاً بانوان همکار تبریک می گویم و برای ایشان سعادت و سلامت را از خدای بزرگ آرزومندم.

​​