باندپهن

فراهم شدن ثبات ارتباطات در کشور با تلاش شرکت ارتباطات زیرساخت

مراسم تودیع مدیرکل سابق و معارفه مدیرکل جدید شرکت ارتباطات زیرساخت استان هرمزگان با حضور نایب رییس هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت، معاون استاندار، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان و جمعی از مدیران استان برگزارشد.
 
به گزارش روابط عمومی شرکت ارتباطات زیرساخت، جلسه تودیع مهندس شهاب مدیر سابق و معارفه مهندس ابوالقاسمی مدیر زیرساخت استان هرمزگان با حضور فرهاد معارفی نایب رییس هیات مدیره شرکت ارتباطات زیر ساخت، همتی مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد و پاسخگوئی به شکایات , نظرپور مدیرکل ارتباطات زیرساخت شهرستانهای استان تهران و امور هماهنگی استانها ، دکتر عسکری زاده، مدیرکلICT  استان هرمزگان، مدیر منطقه مخابرات و نمایندگان اپراتورهای ایرانسل، رایتل و همراه اول در استان، برگزار شد.
 
بر اساس این گزارش در این مراسم مهندس مدرس معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار هرمزگان , سرمایه گذاری در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات را یکی از زودبازده ترین فعالیت‌های اقتصادی دانست و افزود: در این حوزه سرعت تحولات بالا بوده و نباید دچار روزمرگی شد؛ بلکه با هدف توسعه  بیشتر  نیازمند تدوین و اجرای برنامه کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت هستیم.
 
در ادامه فرهاد معارفی نایب رییس هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت با اشاره به اینکه هدف ما در این شرکت توسعه زیرساخت ها است؛ خاطر نشان کرد : خدارا شاکریم که با همت و تلاش همکاران توانسته ایم در کشور ثبات ارتباطی داشته باشیم.
 
 معارفی توسعه و بهره برداری از شبکه ارتباطات و خدمت رسانی را حائز اهمیت بر شمرد و گفت: دولت الکترونیک، حمایت از پیام رسانهای داخلی و استفاده از امکانات و فضاهای شرکت ارتباطات زیرساخت، در دستور کار قرار دارد.
 
نایب رییس هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت با تاکید بر استفاده از سرمایه های ملی برای خدمت به مردم افزود: لازم است توسعه زیرساخت های ارتباطی به شکل هدفمند پیش رود و برای دست یابی به  بازارهای بین المللی تلاش کنیم.
 
وی با تاکید بر اینکه وظیفه ما خدمت رسانی به همه مردم ایران است ادامه داد:  درسال 97 سیاست ها و برنامه ها توسط وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات مشخص شده است.
 
 معارفی درپایان از زحمات مهندس شهاب تشکر کرد و گفت: امیدواریم مهندس ابوالقاسمی منشا تحولات خیر در استان  باشند.
 
درادامه، دکتر عسکری زاده، مدیرکل وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، شرکت ارتباطات زیرساخت را بازوی قدرتمند وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در توسعه همه جانبه ارتباطات در استان خطاب کرد و گفت: انتظار اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان از شرکت ارتباطات زیرساخت، ارتقا و افزایش ارتباطات زیرساختی استان هرمزگان است.
 
همچنین مهندس شهاب مدیرکل سابق ارتباطات زیرساخت استان، گزارشی از عملکرد دوران مدیریت خود ارائه کرد.
 
در پایان این مراسم فرهاد معارفی نایب رییس هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت، ضمن اهداء لوح بازنشستگی و تقدیر از مهندس شهاب , حکم انتصاب مهندس ابوالقاسمی را به او اعطا کرد.
 
همچنین در ادامه این مراسم فرهاد معارفی نائب رئیس هیات مدیره و هیات همراه با حضور در استانداری استان هرمزگان با دکتر همتی استاندار این استان دیدار وگفتگو کرد.
 
وی در این دیدار با بیان گزارشی از عملکرد و توسعه فعالیت های ارتباطی شرکت ارتباطات زیرساخت , با اشاره به اهمیت توسعه زیرساخت های ارتباطی در تحقق دولت الکترونیک در سطح کشور,از مدیران استانی بویژه استاندار استان درخواست کرد برای گسترش فعالیت خدمات ict  , به بخش های فناوری اطلاعات و توسعه آن اهتمام ویژه داشته باشند.
 
دکترهمتی استاندار استان هرمزگان نیز با تقدیر و تشکر از تلاش ها و اقدامات صورت گرفته در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و شرکت ارتباطات زیرساخت خواستار توجه بیشتر مقام عالی وزارت و مسئولین حوزه ارتباطات کشور به گسترش و تامین نیازهای ارتباطی استان شد.

​​