فناوری اطلاعات

فایل های PDF را با یک کلیک ویرایش کنید

منبع: روزنامه ایران
شاید برای شما هم پیش آمده باشد که نیاز به ویرایش یک فایل پی‌دی‌اف داشته‌اید ولی این فایل چنین قابلیتی را در اختیار شما نگذاشته و به دردسر افتاده‌اید. این مشکل برای کارهای اداری و دفتری نمود بیشتری دارد.
ازسوی دیگر حتی فایل به‌گونه‌ای است که در Adobe Acrobat قابلیت ویرایش ندارد. به همین دلیل هم برنامه نویسان به‌دنبال راهکارهایی برای حل این مشکل بوده و با نرم افزار Enfocus PitStop Pro، راهکاری مناسب ارائه داده‌اند. این نرم افزار درواقع یک بسته همه کاره است که با کمک آن می‌توانید فایل‌های PDF را در Adobe Acrobat ویرایش کنید. درواقع PitStop، پلاگینی است که به نرم افزار Adobe Acrobat الحاق شده و مشکلات را حل می‌کند و ازین پس می‌توانید بخشی یا کل فایل‌های پی دی اف را با جزئیات کامل ادیت کنید.
از ویژگی‌های این پلاگین برای ویرایش فایل‌های PDF می‌توان به قابلیت ویرایش متن و تصویر اشاره کرد. همچنین این نرم افزار به شما این امکان را می دهد تا بتوانید با بالاترین سرعت ممکن، فایل‌های PDF را ویرایش کنید.همچنین این نرم افزار فایل‌های PDF ایجاد شده شما را قبل از خروجی گرفتن، بررسی می‌کند تا مشکلاتی از جمله رنگ‌های اضافی، فونت‌های بهم ریخته و... برطرف شود. همچنین کاربر می‌تواند یک لیست از تمامی کارهایی که روی فایل پی دی اف صورت گرفته را از این پلاگین تهیه کند.
ازسوی دیگر هنگام کار با پلاگین، در صورتی که فایل پی‌ دی‌ اف شما در زبان‌های مختلف باشد تغییرات جهانی که در این نرم افزار صورت گرفته هم به کمک شما می‌آید تا بتوانید تغییرات را با کیفیت بیشتری انجام دهید.
علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این نرم افزار می‌توانند به سایت p30world.com مراجعه کنند.

​​