عناوين اخبار


برگزیده


امنيت


مقاله


گزارش و گفتگو


ياداشت


اخبار شرکتها


همايشهافراخوانها و آئين نامه ها


عکس و ویدئو

 
  خدماتنسخه موبایلخروجی پیامکخروجی RSSعضویت در خبرنامه ها

 

راهنما
تبليغات


 

سفارش آگهی
یادداشت
دوشنبه، 2 فروردینماه 1389

04:08 PM

March 22, 2010


خسروانی محمود بر تخت زیرساخت

نوشته: مجتبی محمودی
منبع: وبلاگ گروهی ۱۳ هفته نامه عصر ارتباط


محمود خسروی هم او که تا پیش از برکناری اش از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی عنوان سومین رگولاتور را پس از مسعود داوری نژاد و معصوم فردیس برایش به کار می بردند با ورودش به شرکت ارتباطات زیر ساخت امروز دیگر مدیر عامل همان جایی شده است که بدلیل نافرمانی های فراوان آنجا چالش های بسیاری را برای سومین رگولاتور بوجود آورده بود.چنانکه در آن دورانی که ظهوری فر بر صندلی مدیر عاملی این شرکت نشسته بود گروهی بر این اعتقاد بودند که زیرساخت شاید نام و وظایف رگولاتور را نداشته باشد اما در آن دوران چنان رفتار کرد که گویی رگولاتورثانی است.نشستن زیرساخت بر صندلی رگولاتوری اگرچه تعبیر سمبولیکی است اما واقعی است( یا بود) که کاملا از فرایند تصمیمات و برنامه های کاری این شرکت نمایان بود (وشاید باشد )نمونه اش مجوز هایی بود و هست که برای تلفن اینترنتی صادر شد و رفتار خارج از عرف  و شایدخارج ازقانونی که با شرکت های اورجینیت کار شد این رفتار نمونه مشت از خروار است .


حال محمود خسروی که گاه نا پیدا در مقابل تصمیمات زیرساخت ظهوری سعی می کرد از خود چهره مقتدری نشان دهد بر صندلی همان شرکت نشسته است. ریاست خسروی بر شرکت زیرساخت چند گمانه را قوت  می بخشید این گمانه ها می تواند رفتار و عملکرد این مدیر عامل جدید را نمایان سازد.


گمانه اول همانی است که ظهوری فر پا در آن نهاد و تا انتها رفت تو گویی در آن زمان رگولاتوری وجود ندارد یا اگرداشت آنچنان ضعیف بود که زیرساخت هرچه خواست کرد.


گمانه دوم می تواند  مبتنی بر تجربه مدیریتی خسروی در سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی باشد چراکه می تواند آن کند که به عنوان رگولاتور از زیرساخت ظهوری فر متوقع بود


اما گمانه سوم  متفاوت ترین گمانه است که لق لقه ذهن و زبان گروهی است این گمانه  می گوید آنچه که در زیرساخت تصمیم گیری و به اجرا در می آورد نه مربوط به مدیرعامل بلکه مرتبط با تصمیمات بیرونی است.


قاعدتا در سال 89 که به تازگی وارد آن شده ایم خواهیم فهمید که خسروی بر تخت زیرساخت چگونه خسروانی خواهد کرد.


در این زمینه از آرشیو ایستنا :
- محمود خسروي مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت شد
لینک ثابت || اضافه شده توسط آرش کریم بیگی|| نسخه قابل چاپ || بازگشت به صفحه اصلی || آرش کریم بیگی

برای عضویت در خبرنامه پیامکی ایستنا اینجا را کلیک کنید. برای عضوریت در خبرنامه روزانه ایمیلی ایستنا؛ نشانی پست الکترونیکی خود را در فرم زیر وارد نمایید. پس از آن به صورت خودکار ایمیلی به نشانی شما ارسال میشود، برای تکمیل عضویت خود و تایید صحت نشانی پست الکترونیک وارد شده، می بایست بر روی لینکی که در این ایمیل برایتان ارسال شده کلیک نمایید. پس از آن پیامی مبنی بر تکمیل عضویت شما در خبرنامه روزانه  ایمیلی ایستنا نمایش داده میشود.


فهرست آخرین عناوین

 
    تبليغات  
  
  سفارش آگهی