EE سرویس جدید برای تماس‌های موبایلی رایگان عرضه کرد

شرکت EE اعلام قابلیت برقراری تماس‌های صوتی و پیام‌های متنی مبتنی بر سیستم Wi-Fi که به کاربران امکان می‌دهد از طریق این شبکه بی‌سیم روی دستگاه موبایلی خود به برقراری تماس‌های صوتی و ارسال پیامک بپردازند، هم‌اکنون عرضه شده است.

 

به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، یکی از سخنگویان این شرکت به خبرگزاری TNW توضیح داد که این فناوری از مدت‌ها قبل مورد آزمایش قرار گرفته است، اما کاربران با دستگاه‌هایی که بتواند از فناوری مذکور پشتیبانی کند از هم‌اکنون می‌توانند آن را در اختیار بگیرند.

دو دستگاه جدیدی که گفته شده است می‌توانند فناوری شرکت مخابراتی EE را دریافت کنند، گوشی هوشمند Lumia 640 مایکروسافت و همچنین Galaxy S6 و S6 Edge سامسونگ هستند.

به منظور فعال‌سازی سرویس مذکور، زمانی که گزینه مربوطه را در منوی تنظیمات گوشی فعال می‌کنید، گوشی به صورت پیش‌فرض سیگنال‌های مربوطه را در اختیار می‌گیرد و حتی در مناطق روستایی هم می‌تواند امکان برقراری تماس‌های رایگان را فراهم کند.

این سرویس هم‌اکنون فقط در بریتانیا ارایه شده است و شرکت EE می‌کوشد در صورت موفقیت آمیز بودن طرح خود را برای دیگر ساکنان اروپایی هم ارایه دهد.


URL: https://www.ictna.ir/id/068755/

Code: 068755