ادعای ریپل: سه شرکت بزرگ انتقال پول در سال ۲۰۱۸ از ریپل استفاده خواهند کرد

منبع: اقتصاد آنلاین

طی توئیتی جنجالی شرکت ریپل اعلام کرد، سه شرکت از پنج شرکت بزرگ انتقال پول در دنیا، در سال جاری از ریپل در سیستم پرداخت مالی خود بهره خواهند کرد. در ادامه به ارز دیجیتال همراه باشید.

این توئیت هیچ نامی از شرکت‌های مذکور برده نشده اما اشاراتی به پیشی گرفتن XRP از اتریوم به‌عنوان دومین ارز با ارزش بر اساس ارزش کل بازار، شده است. این در حالی است که یکی از انتقادها در مورد ریپل پیرامون صحبت‌هایی در رابطه با شفافیت پایین در مورد توکن هایش است.

ادعای ریپل: سه شرکت بزرگ انتقال پول در سال 2018 از ریپل استفاده خواهند کرد

بخشی از این انتقادها به دلیل استفاده‌ی بیش از صد موسسه مالی از پلتفرم xCurrent بود. در صورتی که این پلتفرم پیامرسانی فقط با ریپل کار نمی کند اما بخشی از سرمایه گذاران آن را متعلق به ریپل می‌دانند.


تا قبل پنجشنبه، تنها یکی از شرکت‌ها که شرکتی مکزیکی بانام «کیولکس» بود، به‌طور رسمی اعلام کرده که از XRP به‌منظور انتقال پول‌های برون‌مرزی استفاده می‌کند.

ولی در توئیت ریپل و به نقل از کوین دسک، «اشیش بیرلا»، نایب‌رئیس بخش محصولات ریپل، اعلام کرده بود که شرکت‌های بیشتری از XRP استفاده می‌کنند.

در توئیتی دیگر، «برد گارلینگ هاوس»، در جواب مقاله از جانب نیویورک‌تایمز اعلام کرد که استفاده از XRP را زیر سؤال برده بود، از به اشتراک گذاشتن نظرات بانک‌هایی استفاده کرد که پیش‌تر از در پرداخت‌های خود از این ارزها استفاده کرده‌اند، به‌منظور نفی این صحبت‌ها بهره برد.

او در توئیتی در مورد محصول xRapid نوشت :

طی چند ماه گذشته، با بانک‌ها و پرداخت‌کننده‌های غیرمجازی صحبت‌هایی را انجام دادن. آنها قطعاً برنامه‌هایی را برای استفاده از xRapid (محصول تغییرپذیر به پول ما) در بخش‌هایی حساس را دارند.

علیرغم قیمت نزدیک به چهار دلاری، پس از بیانیه کوین بیس مبنی بر عدم وجود برنامه برای اضافه کردن XRP قیمت آن با کاهش مواجه شد. 


URL: https://www.ictna.ir/id/087133/

Code: 087133