مدیرعامل محابرات از انعقاد قرارداد با شاتل و های وب برای اجرای بیت استریم خبر داد

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با بیان اینکه انعقاد قرارداد با شرکت های شاتل و های وب در راستای اجرای مصوبه ۲۶۰سازمان تنظیم مقررات انجام شده، خاطرنشان کرد: در راستای تعامل بیشتر، آماده انعقاد قرارداد همکاری با سایر شرکت های FCP هستیم.
 
 
سیدمجید صدری با بیان اینکه شرکت مخابرات ایران امکانات زیرساختی را با بازیگران حوزه ارتباطات به اشتراک گذاشته است، افزود: به منظور تحقق مشتری مداری و رعایت عدالت ارتباطی، شرکت مخابرات ایران، در حال مذاکره در چارچوب مصوبات سازمان تنظیم مقررات با تمام شرکت های ارائه دهنده خدمات اینترنت پرسرعت بوده و تاکنون با برخی شرکت ها به توافقاتی نیز دست یافته است.
 
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با اشاره به آمادگی این شرکت برای استفاده تمام اپراتورهای FCP از امکانات زیرساختی مخابرات گفت: در چارچوب مقررات رگولاتوری و اجرای مصوبه ۲۶۰ کمیسیون تنظیم مقررات، دارندگان پروانه های FCP می توانند در تمام بخش های ارتباطات ثابت سیمی و کابلی به ارائه خدمات بپردازند.
 
وی ضمن اعلام مطلب فوق اظهار کرد: با تصویب مقررات حاکم بر ارائه خدمات عمده فروشی بیت استریم و ابلاغ آن به اپراتورها از سوی کمیسیون تنظیم مقررات، فرصت جدیدی برای استفاده حداکثری از منابع و امکانات زیرساختی هر یک از دارندگان پروانه شبکه بخش ارتباطات ثابت با رعایت قوانین و مقررات فراهم شده است.
 
مهندس صدری افزود: شرکت مخابرات ایران با توجه به نقش مسئولیت های اجتماعی خود در اقصی نقاط کشور و حتی مناطقی که صرفه اقتصادی چندانی ندارد، فعالیت و ارائه خدمت می کند. امیدواریم سایر شرکت ها نیز به این امر توجه ویژه نمایند.
 
وی افزود: به منظور تحقق این همکاری، شرکت مخابرات ایران، آماده مذاکره در چارچوب مصوبات سازمان تنظیم مقررات با تمام شرکت های ارائه دهنده خدمات اینترنت پرسرعت است.
 
سیدمجید صدری خاطرنشان کرد: این مقررات، برای رقابتی کردن هرچه بیشتر بازار و تسهیل ارائه خدمات در بخش ارتباطات ثابت سیمی و کابلی تصویب شده است.

URL: https://www.ictna.ir/id/087687/

Code: 087687