بودجه هدایای تبلیغاتی مخابرات صرف کمک به زلزله زدگان کرمانشاه شد

 
 
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با انتشار مطلبی با عنوان «پلی بزن از مهر، به سرپل زخمی» از تخصیص بودجه هدایای نوروزی این شرکت به هموطنان زلزله زده کرمانشاه خبر داد.
 
سیدمجید صدری در صفحه اینستاگرام خود نوشت: 21 آبان 1396 زلزله‌ای مهیب کرمانشاه را لرزاند و امروز چهار ماه از آن زمان می‌گذرد. سنگینی این غم را فقط آن‌ها که بعد از رفتن عزیزانشان، داغ فراموش‌نشدنی بی‌کسی و بی‌سرپناهی را به دوش می‌کشند می‌دانند و بس و هیچ مرهمی، تسکین آلام و دردهای آنان نیست.  انتظار زیادی نیست اگر آن‌ها که در گوشه گرم کاشانه خود نشسته‌اند، در آستانه سال نو، عیدانه خود را نه در محدوده دوستان و همکاران که به هم‌وطنان و بازماندگان عزیز مصیبت‌دیده تقدیم کنند.
 
به گفته مدیرعامل مخابرات ایران با تاکید وزیر محترم ارتباطات؛ شرکت مخابرات ایران امسال، هم‌صدا با دیگر سازمان‌ها و ارگان‌هایی که به این پویش مهرورزی پیوستند، با همدلی قدم به سال جدید خورشیدی میگذارد.
امیدوارم مهرورزی کوچک ما ذره‌ذره، دست یاریگر و پرقوتی بسازد و مرهمی باشد که زندگی را از زیر آوار مرگ بیرون می‌کشد.
 
پیش از این محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از شرکتهای فعال در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات دعوت کرده بود هزینه هدایای تبلیغاتی نوروزی خود را به هموطنان زلزله زده کرمانشاه اختصاص دهند.

URL: https://www.ictna.ir/id/088817/

Code: 088817