عناوين اخبار


برگزیده


امنيت


مقاله


گزارش و گفتگو


ياداشت


اخبار شرکتها


همايشهافراخوانها و آئين نامه ها


عکس و ویدئو

 
  خدماتنسخه موبایلخروجی پیامکخروجی RSSعضویت در خبرنامه ها

 

راهنما
تبليغات


 

سفارش آگهی
آيين نامه ها و فراخوانها
پنجشنبه، 24 دیماه 1383

07:50 PM

January 13, 2005


تعرفه مكالمات تلفن‌ثابت داخل شهری، بین‌شهری و تلفن‌همراه

دوشنبه، ۳۰ آذرماه ۱۳۸۳

مدیركل دفتر بررسی‌های فنی، اقتصادی و تعرفه‌های مخابراتی شركت مخابرات ایران گفت: به هزینه مكالمات تلفن همراه، خارج از هر منطقه شهری ‌٢ پالس افزوده می‌شود.ایسنا - محمدجواد دستمالچی اظهار داشت: نرخ یك دقیقه مكالمه داخل شهری تلفن‌های ثابت از ساعت ‌٨ الی ‌١٣، ‌٩٦/١٩ ریال و از ساعت ‌١٣ الی ‌٢١، ‌٧٠/١٦ ریال و از ساعت ‌٢١ الی ‌٨ صبح و ایام تعطیل ‌٨٦/١٣ ریال محاسبه می‌شود.
وی یادآور شد: مكالمات بین‌شهری تا فاصله ‌١٠٠ كیلومتر از ساعت ‌٨ الی ‌٢١ هر دقیقه ‌١٣٤ ریال و از ساعت ‌٢١ الی ‌٨ و ایام تعطیل ‌٨٩ ریال محاسبه می‌شود. مكالمات بین‌شهری تا فاصله ‌٤٠٠ كیلومتر ، از ساعت ‌٨ تا ‌٢١ ‌٢٦٨ ریال و از ‌٢١ تا ‌٨ صبح و روزهای تعطیل ‌١٧٩ ریال می‌باشد، هم‌چنین مكالمات بین‌شهری تا مسافت ‌٧٠٠ كیلومتر از ‌٨ تا ‌٢١ به میزان ‌٥٣٦ ریال و از ساعت ‌٢١ الی ‌٨ صبح ‌٢٦٨ ریال است، هم‌چنین در مسافت‌های بالای ‌٧٠٠ كیلومتر، از ‌٨ تا ‌٢١ به مبلغ ‌٧١٥ ریال و از ساعت ‌٢١ الی ‌٨ صبح و ایام تعطیل ‌٣٥٨ ریال محاسبه می‌شود.

وی افزود: هزینه هر دقیقه مكالمه تلفن‌همراه با همراه، تلفن‌ ثابت با همراه و بالعكس، از ساعت ‌٨ الی ‌٢١، ‌٤٤٧ ریال و از ساعت ‌٢١ الی ‌٨ صبح و ایام تعطیل هر دقیقه ‌٣٥٨ ریال محاسبه می‌شود. هم‌چنین نرخ مكالمات تلفن همراه بین شهری، همراه با همراه، همراه با ثابت و بالعكس، از ساعت ‌٨ صبح تا ‌٢١
هر دقیقه‌٧٦٠ ریال (‌١٧ پالس) و از ساعت ‌٢١ الی ‌٨ صبح و ایام تعطیل هر دقیقه ‌٥٣٦ ریال (‌١٢ پالس) محاسبه می‌شود.

دستمالچی تاكید كرد: نرخ مكالمات در تعطیلات رسمی برابر تعرفه‌های ساعات شب یعنی از ساعت ‌٢١ تا ‌٨ صبح خواهد بود كه ‌این محاسبات و نرخ‌ها از تاریخ ‌١/١٢/٨٢ به اجرا در ‌آمده‌است.
لینک ثابت || اضافه شده توسط آرش کریم بیگی|| نسخه قابل چاپ || بازگشت به صفحه اصلی || آرش کریم بیگی

برای عضویت در خبرنامه پیامکی ایستنا اینجا را کلیک کنید. برای عضوریت در خبرنامه روزانه ایمیلی ایستنا؛ نشانی پست الکترونیکی خود را در فرم زیر وارد نمایید. پس از آن به صورت خودکار ایمیلی به نشانی شما ارسال میشود، برای تکمیل عضویت خود و تایید صحت نشانی پست الکترونیک وارد شده، می بایست بر روی لینکی که در این ایمیل برایتان ارسال شده کلیک نمایید. پس از آن پیامی مبنی بر تکمیل عضویت شما در خبرنامه روزانه  ایمیلی ایستنا نمایش داده میشود.


فهرست آخرین عناوین

 
    تبليغات  
  
  سفارش آگهی