صابرفیضی: بهره وری در مخابرات به سرعت رشد می کند

ICTna.ir - پس از کامل شدن روند خصوصی سازی در شرکت مخابرات ایران، بهره وری در این شرکت به شدت رشد خواهد کرد.

به گزارش آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) مهندس صابر فیضی مدیر عامل شرکت مخابرات ایران در گفت و گو با واحد خبر روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: پس از خصوصی سازی، دریافتی کارکنان به درآمد شرکت گره خواهد خورد.
وی افزود: به همین دلیل، مدیریت هزینه های زائد توسط خود کارکنان صورت خواهد گرفت و همین امر موجب افزایش بهره وری در مجموعه شرکت مخابرات ایران می شود.
وی خاطر نشان کرد: از سوی دیگر و به منظور کسب درآمد بیشتر، کارکنان بیش از پیش به دنبال کسب رضایت مشتری خواهند بود و همین امر موجب ارایه روان تر و بهتر سرویس به مشترکان خواهد شد.
صابر فیضی با بیان این مطلب که با خصوصی شدن مخابرات، بیت المال نیز سود خواهد برد، تصریح کرد: تلاش کارکنان در جهت ایجاد بهره وری و کسب رضایت مشتری موجب افزایش درآمد شرکت شده و از آنجایی که مطابق پروانه می بایست 30 درصد درآمد به خزانه واریز شود، در نتیجه بیت المال نیز سود خواهد برد.
وی ادامه داد: معتقدیم موارد مطرح شده پس از گذشت شش ماه از خصوصی مخابرات محقق خواهد شد.
مدیر عامل شرکت مخابرات ایران گفت: پس از نهایی شدن خصوصی سازی در این شرکت، قوانین و مقررات بعضاً دست و پاگیر نیز حذف شده و مسوولان امکان تصمیم گیری سریعتر برای امور مختلف را خواهند داشت.
وی تأکید کرد: این امر موجب خواهد شد تا امکان ارایه سرویس های متنوع و متناسب با تکنولوژی روز فراهم شود.


​​