26 درصد کاربران به ابزارهای موبایلی خود وفادار هستند

شرکت Localytics واقع در ایالت ماساچوست آمریکا بر پایه بررسی جدید خود اعلام کرد که میزان علاقمندی عموم کاربران به ابزارها و برنامه‌های موبایلی به صورت قابل ملاحظه افزایش یافته است.


به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) این شرکت برای به دست آوردن نتایج فوق روی هزاران دستگاه گوشی آیفون، اندروید، بلک‌بری، iPad و ابزارهای مربوط به ویندوز موبایل 7 بررسی کرد و در پایان دریافت که بیشتر مشترکان تلفن همراه تمایل به استفاده از ابزارهای موبایلی جدیدی دارند که ارایه می‌شوند.


او با بررسی  لازم روی 10 میلیارد بارگذاری انجام  شده از فروشگاه اینترنتی iTunes اعلام کرد که در 26 درصد مواقع کاربران یک ابزار را بارگذاری می‌کنند، یک بار آن را مورد استفاده قرار می‌دهند و دیگر هرگز سراغ آن نمی‌روند.


در حال  حاضر 400 هزار ابزار برای آیفون و  iPad و همچنین 200 هزار ابزار برای اندروید عرضه شده است که کاربران هر روز تعداد زیادی از آن‌ها را بارگذاری می‌کنند.


این مرکز در بخش دیگر بررسی خود دریافت که بسیاری از کاربران نسبت به ابزار موبایلی  بارگذاری شده وفادار هستند، آن را به دوستان خود پیشنهاد می‌دهند و  از هر ابزار موبایلی خود بیش  از 10 بار استفاده می‌کنند.


​​