ماناتل نماینده جدید گوشی‌های LG در ایران شد

طی یک مراسم رونمایی از جدیدترین گوشی‌های ال‌جی که قرار است به زودی در ایران توزیع شود، ماناتل به عنوان شرکت عرضه‌کننده خدمات پس از فروش این برند کره‌ای معرفی شد.


به گزارش دنیای اقتصاد این پنجمین شرکتی است که ال‌جی در یک دهه گذشته به عنوان عرضه‌کننده و ارائه‌دهنده خدمات پس از فروش گوشی‌های خود در ایران انتخاب می‌کند. در حالی که رقابت سنگینی بین دو برند کره‌ای سامسونگ و ال‌جی به وجود آمده است به نظر می‌رسد که ال‌جی هم در نظر دارد این رقابت را در ایران داغ‌تر از قبل کند.

گلدیران، پرشین تلکام، پارس کامتل و یاس، نمایندگان سابق ال‌جی در ایران بودند. به هر حال ال‌جی هم اکنون در نظر دارد با عرضه بهترین گوشی‌های هوشمند خود که در بازارهای اروپایی و آمریکایی با استقبال ویژه‌ای روبه‌رو شده‌اند عرصه را بر هموطن خود یعنی سامسونگ تنگ کند.
مسوولان ال‌جی حتی در هنگام معرفی گوشی‌های هوشمند جدید خود آنها را با جدیدترین مدل‌های سامسونگ مقایسه می‌کنند و قابلیت‌های گوشی خود را به نوعی به رخ سامسونگی‌ها می‌کشند. به گفته کارشناسان، ال‌جی هم اکنون توانسته است در بخش تلویزیون‌های ال‌سی‌دی و ال‌ای‌دی از فناوری‌های جدیدتری نسبت به سامسونگ استفاده کند هر چند که همچنان فروش سامسونگ بالاتر از ال‌جی است. این بار به نظر می‌رسد که در بخش تلفن همراه هم ال‌جی فناوری‌های قابل رقابت‌تری در مقایسه با سامسونگ را در گوشی‌های خود به کار گرفته است. البته ناگفته نماند که سامسونگ در بخش گوشی‌های هوشمند رتبه اول فروش در ایران و جهان را به خود اختصاص داده است که همین امر کار ال‌جی را برای فروش گوشی‌های خود سخت‌تر می‌کند.


​​