تلفن همراه

رگولاتوری: حکم جريمه ۳ميليارد توماني مخابرات ابلاغ شد/اگر TCI جریمه اش را پرداخت نکند فرصتی عادلانه برای ارائه توضیح در مورد تخلف میگیرد!

سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي حكم جريمه سه ميليارد توماني را به دليل رعايت نكردن مصوبه 97 كميسيون تنظيم مقررات رادیویی و بی‌توجهی به قیمت آماده‌سازی خطوط تلفن کاربران برای اینترنت پرسرعت (ران‍ژه ) به شركت مخابرات ايران ابلاغ كرد.


حسن رضواني - معاون سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي - در گفت‌وگو با ایسنا با بيان اين مطلب اظهار كرد: در صورتي كه مخابرات جريمه سه ميليارد توماني خود را پرداخت نكند، سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي فرصتي عادلانه را در نظر مي‌گيرد و مخابرات بايد در اين مدت توضيحاتي براي تخلفات خود ارائه دهد.


معاون نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در ادامه گفت: شركت مخابرات ايران به دليل عدم ران‍ژه خطوط ADSL و برخي از قانون شكني‌هايي كه اخيرا در مواجه با شركت‌هاي PAP يا ندا انجام داده است، توسط سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي جريمه شده است.


وي تاكيد كرد: در صورتي كه تخلفات يك اپراتور عمده باشد، سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي مجاز است زمان پروانه را كاهش داده و يا حتي آن را لغو كند چراكه پيش از اين مهلت شش ماهه براي رسيدگي به تخلفات داده مي‌شود.


رضواني در پايان بيان كرد: سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی با در نظر گرفتن شرایط رقابتی میان شرکت‌های فعال در این زمینه تلاش دارد تا مسایل موجود را بررسی و عادلانه‌ترین تصمیم را در اين مورد اتخاذ کند.

 


​​