باندپهن

ارايه مودم وایمکس ايرانسل با ۷۰ درصد تخفیف به مناسبت سالروز میلاد حضرت معصومه (س) و روز دختران

ایرانسل اعلام کرد به مناسبت فرارسیدن سالروز ولادت حضرت معصومه (س)، مودم‌های وایمکس خود را با تخفیفی ویژه تا ۷۰ درصد واگذار می‌کند.


به گزارش ایسنا مودم‌های وای فای و USB وایمکس ایرانسل در روزهای 27 و 28 شهریورماه با تخفیف ویژه واگذار می‌شوند بطوریکه مودم‌های USB با تخفیف ۷۰ درصدی به قیمت ۲۹۹ هزار ریال و مودمهای وای فای با تخفیف ۵۰ درصدی به قیمت ۴۹۹ هزار و ۵۰۰ ریال فروخته می‌شوند.


قیمت این مودم ها بدون احتساب ۵ درصد مالیات بر ارزش افزوده است و مراحل ثبت نام و عملیات پرداخت باید ظرف مدت ۳ روز از زمان ثبت نام انجام شود و در طول دوره این پیشنهاد تخفیفی هر نفر تنها می تواند یک حساب وایمکس ثبت نام کند و در صورت ثبت نام برای بیش از یک حساب، ثبت نام های اضافی ملغی می شود.


ثبت نام سرویس وایمکس ایرانسل از طریق بخش وایمکس وبسایت رسمی ایرانسل به نشانی www.iracnell.ir، مراجعه به یکی از مراکز خدمات و یا فروشندگان مجاز منتخب وایمکس ایرانسل و یا تماس با مرکز تماس شبانه روزی ویژه وایمکس ایرانسل از طریق شماره 707 برای تماس از خطوط ایرانسل و 09377070000 برای تماس از سایر خطوط ممکن است.


براساس این گزارش، در حال حاضر خدمات اینترنت پرسرعت بی‌سیم از طریق وایمکس ایرانسل، در اکثر شهرهای استانهای آذربایجان شرقی، اصفهان، البرز، تهران، خراسان رضوی، خوزستان و فارس ارائه می گردد.


متقاضیان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این طرح‌های تخفیفی و طرح‌های تعرفه وایمکس به وبسایت رسمی ایرانسل به نشانی www.irancell.ir مراجعه کنند.


​​