آیین‌نامه‌ها و فراخوان‌ها

دعوت برای حضور در نمایشگاه جی‌تکس دبی

  سرویس خبر ماهنامه شبکه - مركز صنایع نوین با همكاری شركت ثنارای و هماهنگی با انجمن شركت‌های انفورماتیك در نظر دارد تا برای سومین بار نسبت به عرضه‌ محصولات و خدمات شركت‌های فعال IT ایرانی در نمایشگاه جی‌تکس اقدام نماید.

با توجه به حضور موفق شركت‌های ایرانی در دو سال گذشته در نمایشگاه جی‌تکس دبی، بار دیگر فرصتی جهت حضور برتر شركت‌های ایرانی فعال در زمینه‌ی ICT در نمایشگاه جی‌تکس 2005 فراهم گردیده است. به گزارش سرویس فناوری اطلاعات ایسنا، در همین راستا و با هدف ارائه‌ی محصولات و خدمات قابل عرضه در بازارهای منطقه و همچنین معرفی پتانسیل‌های بازار داخل و توانمندی‌های شركت‌های فعال ایرانی، مركز صنایع نوین با همكاری شركت ثنارای و هماهنگی با انجمن شركت‌های انفورماتیك در نظر دارد تا برای سومین بار نسبت به عرضه‌ محصولات و خدمات شركت‌های فعال IT ایرانی در نمایشگاه جی‌تکس اقدام نماید. از این رو از آن دسته از شركت‌های فعال در حوزه‌‌IT كه متقاضی حضور در این نمایشگاه می‌باشند، دعوت می‌گردد تا درخواست كتبی خود را حداكثر تا پایان وقت اداری20 تیرماه به نمابر شماره 8770762 ارسال نمایند. علاقمندان می‌توانند جهت كسب اطلاعات بیشتر به آدرس اینترنتی www.sanaray.com مراجعه كرده و یا با شماره تلفن 8770761 تماس حاصل كنند.

لازم به ذكر است، نمایشگاه جی‌تکس هر سال به عنوان مهم‌ترین رویداد ICT در منطقه مطرح بوده و تعداد بیش از 930 غرفه‌دار از 2420 شركت و 40 كشور جهان و نیز بیش از 114000 بازدید كننده در نمایشگاه سال گذشته در آن حاضر شدند. نمایشگاه جیتكس امسال از سوم تا هفتم مهرماه در شهر دبی برگزار خواهد شد.


​​