آیین‌نامه‌ها و فراخوان‌ها

پیش نویس فراخوان تلفن بین الملل برای اظهارنظرعمومی

محتوای این بخش

در این بخش اطلاعات زیر در اختیارتان قرار می‌گیرد:ICTna.ir - با توجه به قانون اختیارات و وظایف وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و بند الف-2-6 سیاست‌های كلی اصل 44 قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران در مورد آزادسازی فعالیت‌های بخش پست و مخابرات ، این سازمان در نظر دارد تا پروانه ارائه خدمات تلفنی بین‌المللی را به شرکت‌های صاحب صلاحیت غیردولتی با شرایط اصلی مندرج در مستند این فراخوان اعطا نماید.


به علاقمندان و بخصوص شركتهایی كه در حال حاضر به صورت یكطرفه اقدام به ارسال مكالمات به خارج از كشور می‌نمایند، توصیه می‌شود متن فراخوان را به دقت مطالعه نموده و ضمن انجام بحثهای صنفی برای موفقیت این كار پیشنهادات یا توصیه‌های خود را به مسئولین سازمان اطلاع دهند. سازمان در نظر دارد در اواخر تیرماه یك نشست عمومی در سالن شهید قندی وزارتخانه برگزار نموده و از شركتهای فعال و علاقمندان در این زمینه جهت جلسه پرسش و پاسخ دعوت بعمل آورد. تاریخ دقیق این نشست متعاقبا" از همین طریق اعلام خواهد شد.


همچنین مسئولین سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی آماده‌اند تا به سوالات و ابهامات احتمالی متقاضیان در این زمینه پاسخ دهند. به همین منظور نشانی پست الكترونیك int.voice@cra.ir در نظر گرفته شده تا امكان ارتباط مستقیم متقاضیان با كارشناسان مربوط را فراهم نماید.


​​