آیین‌نامه‌ها و فراخوان‌ها

NISN و تعرفه های آن

ICTna.ir - در راستای نیاز شركت هاو موسسات به سرویس های میزبانی اینترنت (‌hosting ) و لزوم ایجاد این شبكه یكپارچه با كیفیت استاندارد در داخل كشور ، شركت فناوری اطلاعات شبكه NISN (‌شارع 2 ) را راه اندازی كرد. در این شبكه ، سرویس های میزبانی web ،‌ftb ،‌Email ، chat و News ارایه می شود.


به گزارش آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) شارع 2 ،‌قابلیت هایی از قبیل موتور جستجوی پیشرفته ، امكانات صدور صورتحساب سیستم مدیریت یكپارچه و میزبانی وب در سطح Reseller ها و Customer ها را در اختیار كاربران قرار می دهد.


از دیگر مزایای این شبكه ، اتصال پرسرعت به شبكه اینترنت ،‌اتصال مستقیم به Back bone شبكه IP كشور ، ضمانت در پشتیبانی از سرویس ها و در دسترس بودن اطلاعات Backup ، وجود اینترنت داخلی كشور در صورت قطع ارتباط اینترنت به هر دلیل و ارایه سرویس های ftp و web بر روی فضاهای ذخیره سازی مجزا می باشد.


تعرفه های شبكه شارع 2 ( NTSN ) به شرح زیر است:

نوع بسته ( Mail )


قیمت (‌ریال )


(M 100 ) بسته


یك میلیون و 35 هزار و 500


(M 200 ) بسته


یك میلیون و 780 هزار


(M 500 ) بسته


3 میلیون و 830 هزار


(M 1000 ) بسته


6 میلیون و 586 هزار


(M 5000 ) بسته


24 میلیون و 355 هزار


(G 10 ) بسته


41میلیون و 900 هزار


(G 20 ) بسته


72 میلیون


توضیح اینكه ، تعرفه Transfar ماهانه علاوه بر مقادیر یاد شده ، برای هر GB1 ، شش هزار ریال محاسبه و در صورت افزایش هر Account  Email نسبت به بسته های ارایه شده ،‌ 35 هــزار ریــال سالانه دریــافت می گردد. همچنین در صورت درخواست سرور اختصاصی ،‌2 درصد قیمت سرور نیز به صورت ماهیــانه اضافــه می شود. تامین نرم افزارهای مورد نیاز به عهده متقاضی است .


​​