آیین‌نامه‌ها و فراخوان‌ها

همراه اول ۵ میلیون سیم کارت 128k میخرد

ICTna.ir - شرکت ارتباطات سیار (همراه اول) به منظور خرید پنج میلیون سیم کارت تلفن همراه با ظرفیت 128k از شرکت های داخلی دعوت به همکاری کرد.


به گزارش ایستنا شرکت ارتباطات سیار اعلام کرد در نظر دادر تعداد ۵ میلیون سیم کارت 128k تلفن همراه را از طریق مناقصه دو مرحله ای و به صورت صد در صد ریالی از تولیدکنندگان و شرکت های داخلی تهیه نماید.


بر این اساس شرکت های داخلی فعال در این حوزه میتوانند تا پایان روز دهم مهر ماه سال جاری به اداره کل تدارکات این شرکت واقع در میدان ونک- برج همراه- طبقه هفتم واحد ۶ مراجعه نمایند و با واریز دویست هزار ریال اسناد این مناقصه را دریافت و با رعایت شرایط مناقصه LOM خود را تا ۱۸ مهرماه با معاونت فنی و مهندسی این شرکت نهایی کرده و پیشنهادات خود را در سه پاکت لاک و مهر شده تا ساعت ۱۵ روز ۲۲ مهر تسلیم نمایند.


میزان سپرده شرکت ها در این مناقصه ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال و از نوع ضمانت بانکی و یا فیش واریز وجه نقد و سایز تضمین های مورد قبول ارتباطات سیار تعیین شده است.


لازم به ذکر است موسسات و شرکت های داخلی میتوانند به صورت منفرد و یا مشارکت با شرکت های خارجی در این مناقصه حاضر شوند، مشروط به اینکه سهم ارزش کار طرف داخلی در مشارکت کمتر از 51 درصد نباشد.

 


​​