آیین‌نامه‌ها و فراخوان‌ها

دعوت وزارت ارتباطات از شرکت‌های فعال امنیتی برای حضور در نمایشگاه جانبی کنفرانس رمز

ICTna.ir - وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، از شرکت‌های فعال در حوزه امنیت برای حضور در نمایشگاه جانبی کنفرانس رمز ایران، به منظور ارایه دستاوردهای این حوزه، دعوت به عمل می‌آورد.


به گزارش ایستنا مهندس بهنام ولی زاده معاون دفتر امور زیر بنایی فناوری اطلاعات در گفت‌وگو با واحد خبر روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: این نمایشگاه با حضور دست‌اندرکاران بخش خصوصی و دولتی فعال در حوزه امنیت فناوری اطلاعات و ارتباطات تشکیل می‌شود.
وی افزود: در نمایشگاه جانبی کنفرانسی رمز آخرین دستاوردهای به دست آمده توسط کارشناسان متخصصان داخلی در حوزه امنیت فناوری اطلاعات و ارتباطات در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت.
وی خاطر نشان کرد: این نمایشگاه در محیطی به وسعت، 180 مترمربع و در محل برگزاری چهارمین کنفرانس رمز ایران برگزار خواهد شد.
وی تأکید کرد: شرکت‌های فعال در این حوزه تا روز سه شنبه، 17 مهرماه جاری، فرصت دارند تا برای بهره‌گیری از تخفیف ویژه‌ای که توسط وزارت ارتباطات برای فراهم آوردن شرایط مناسب حضور این نوع از شرکت‌ها در نظر گرفته شد، اقدام کنند.
وی ادامه داد: علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 77491237 ، دبیرخانه چهارمین کنفرانس رمز ایران، تماس حاصل کنند.


​​