آیین‌نامه‌ها و فراخوان‌ها

استخدام در سازمان‌های فضایی و تنظیم مقررات

ICTna.ir - به منظور انجام وظایف محوله، مجوز استخدام 80 نفر نیروی متخصص در سازمان‌های تنظیم مقررات و فضایی ارایه شد.


به گزارش ایستنا مهندس محمد خواجه پور،معاون توسعه مدیریت و امور پشتیبانی در گفت‌وگو با واحد خبر روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، ضمن بیان این مطلب، اظهار داشت: با تلاش‌های صورت گرفته از سوی وزارت ارتباطات، نمودار سازمانی این دستگاه‌ها به تصویب نهایی هیات دولت رسید.
وی افزود: بر اساس این نمودار سازمانی،سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی برای انجام کلیه اهداف سازمانی خود به 600 نفر نیروی متخصص نیاز دارد.
وی خاطر نشان کرد: در همین زمینه و با توجه به نمودار سازمانی، سازمان فضایی ایران، این نهاد نیز به منظور عملیاتی کردن اهداف در نظر گرفته شده، نیاز به 300 نفر نیروی متخصص دارد.
معاون توسعه مدیریت و امور پشتیبانی گفت: بر اساس این مصوبه در فاز نخست، به منظور اجرای برنامه‌های تکلیفی، دو مجوز استخدام نیرو برای سازمان‌های فضایی و تنظیم مقررات صادر شده است.
وی ادامه داد: با توجه به مجوزهای صادر شده، هر کدام از سازمان‌های تنظیم مقررات و فضایی می‌توانند نسبت به جذب 40 نیروی متخصص مورد نیاز خود بر اساس ضوابط استخدامی معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری اقدام کنند.
مهندس محمد خواجه پور تصریح کرد: این مجوزهای استخدامی از محل جابجایی سهمیه‌های استخدامی دولت و از سوی معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری صادر شده و از محل سهمیه‌های استخدامی وزارت ارتباطات نیست.
وی تأکید کرد: سازمان‌های فضایی و تنظیم مقررات از جمله سازمان‌های حاکمیتی مجموعه وزارت ارتباطات می‌باشند که به منظور انجام، وظایف حاکمیتی، مشمول اصل 44 نشده و دولتی هستند.


​​