آیین‌نامه‌ها و فراخوان‌ها

فراخوان مشارکت در کمیته فنی فناوری اطلاعات

ICTna.ir - کمیته فنی فناوری اطلاعات یکی از کمیته‌‌های فنی زیرمجموعه کمیته ملی استانداردهای ایزو است که ساختار آن متناظر با کمیته فنی مشترک فناوری اطلاعات (1JTC) سازمان بین المللی استاندارد (ISO) و سازمان بین‌المللی الکتروتکنیک (IEC) است. فعالیت اصلی این کمیته، مشارکت در تدوین استانداردهای بین المللی در حوزه فناوری اطلاعات می باشد.


این پایگاه (http://www.isiri-ittc.ir) به منظور اطلاع‌‌رسانی به گروه‌های ذینفع و ذیربط موضوع استانداردسازی در حوزه فناوری اطلاعات و با هدف جلب مشارکت علاقمندان در گروه‌‌های کاری زیرمجموعه کمیته‌‌های فرعی کمیته فنی فناوری اطلاعات راه‌‌اندازی شده است. علاقه مندان می‌‌توانند ضمن دستیابی به اطلاعات مورد نیاز نسبت به درخواست عضویت در کمیته ملی استانداردهای ایزو و همچنین اعلام آمادگی برای مشارکت و فعالیت در کمیته‌ فنی مزبور تا تاریخ 88/2/18 از طریق این پایگاه(http://www.isiri-ittc.ir) اقدام نمایند.


لازم به توضیح است که به منظور توسعه و تکمیل ساختار کمیته فنی فناوری اطلاعات(ISIRI-ITTC) متناظر با ساختار کمیته فنی مشترک1 ISO/IEC JTC، ستاد هماهنگی خاصی با مشارکت مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات نهاد ریاست جمهوری، موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران و سازمان نظام صنفی رایانه‌‌ای کشور تشکیل شده است. ماموریت این ستاد فراهم کردن شرایط لازم برای توسعه و تکمیل ساختار کمیته فنی فناوری اطلاعات(ISIRI-ITTC) و انطباق آن با نظامنامه و آیین‌‌نامه های کمیته ملی استانداردهای ایزو با مشارکت فراگیر صاحبنظران و نمایندگان معرف گروه‌‌های ذینفع و ذی‌‌ربط کشور در حوزه فناوری اطلاعات می‌‌باشد.


برای ارتباط بیشتر می توانید با آدرس RPD_ICTC@GOVIR.IR و تلفن (64453783) و فاکس (66966306) مکاتبه نمایید.


​​