سیستم‌عامل و نرم‌افزار

رونمایی از تلفنهای هوشمند جدید با هدف جبران سال مالی فاجعه بار

 

شرکت HTC به عنوان یک تولید کننده تلفنهای هوشمند از جدیدترین تلفنهای هوشمند خود که دارای ویندوز جدید که برای تلفنهای همراه نوشته شده رونمایی کرد تا بتواند گذشت یک سال مالی فاجعه بار را جبران کند.
به گزارش خبرگزاری مهر، شرکت HTC ( اچ تی سی) تلفن جدید مبتنی بر ویندوز شامل 8X دارای صفحه نمایش 4.3 اینچی و دوربین 8 مگاپیلسی است، رونمایی کرده است.

شرکت اچ تی سی به عنوان یک شرکت کوچک که آماده رقابت با تولید کنندگان بزرگ بود به شهرت رسید اما قیمت سهام آن طی 12 ماه گذشته به علت محبوبیت تلفنهای اندرویدی سامسونگ کاهش یافت.

تلفن جدید اچ تی سی 8 ایکس و با صفحه 4.3 و دوربین 8 مگاپیکسلی

این دو دستگاه مدل 8X و مدل کوچکتر 8S هستند که تلفن دوم دارای صفحه نمایش 4 اینچی و دوربین 5 اینچی است.

مدل 8X از نظر سخت افزار شبیه تلفن اندروید این شرکت است که تابستان امسال با عنوان One X عرضه شد، One X با نقدهای مثبتی از سوی تحلیلگران رو به رو شد اما حضور آن در بازار تحت تأثیر تلفن گلکسی S3 سامسونگ قرار گرفت.

مدل 8X در ماه نوامبر در 50 کشور جهان وارد بازار می شود در حالی که 8S به طور همزمان وارد 52 کشور می شود. هر دو تلفن دارای نرم افزار صوتی Dr Dre's Beats، اکولایزر گرافیکی هستند که می تواند کیفیت صدا را افزایش دهد.

پیتر چو مدیر اجرایی شرکت اچ تی سی و استیو بالمر مدیر اجرایی شرکت مایکروسافت تلفنهای جدید اچ تی سی را که با سیتم عامل ویندوز عرضه می شود در نیویورک رونمایی کردند

استیو بالمر مدیر اجرایی شرکت مایکروسافت اظهار داشت: ترکیب تلفنهای جدید و زیبای اچ تی سی با ویندوز موبایل ما نقطه عطفی برای هر دو شرکت در زمینه همکاری است.

تلفن 8X در رنگهای مختلف وارد بازار می شود

براساس اظهارات بالمر، ویندوز موبایل یکی از اکوسیستمهای کاربردی موبایل است و با هر سیستم عامل دیگری در دنیا رقابت می کند.

اچ تی سی بی تردید دارای مبتکرانه ترین محصولات در زمینه تلفنهای هوشمند است اما براساس اظهارات تحلیلگران، ستادهای تبلیغاتی ضعیف و همچنین بحران سل 2011 شرایط وضعیت مالی کنونی این شرکت را فراهم کرد.

 


​​