تلفن همراه

عرضه ویندوز 8 و ویندوز 8 موبایل در بازارهای آفریقا توسط MTN

 

ام‌تی‌ان به‌عنوان یکی از اپراتورهای اصلی آفریقا، ویندوز 8 و ویندوز 8 موبایل را در نوامبر در آفریقای جنوبی و متعاقبا در دسامبر در غنا و نیجریه عرضه خواهد کرد.
 
به گزارش ایسنا، به دنبال مشارکت راهبردی ام‌تی‌ان با مایکروسافت، مشتریان ام‌تی‌ان در آفریقای جنوبی، غنا و نیجریه از اولین کاربران جهان خواهند بود که سیستم‌های عامل ویندوز 8 و ویندوز 8 موبایل را تجربه خواهند کرد. پس از آفریقای جنوبی، غنا و نیجریه، ویندوز 8 و ویندوز 8 موبایل در سایر بازارهای ام‌تی‌ان نیز عرضه خواهد شد.
 
عرضه ویندوز 8 و ویندوز 8 موبایل در بازارهای ام‌تی‌ان در راستای اهداف ام‌تی‌ان جهت ارائه خدمات دیجیتال غنی و پویا به مشتریان خود است.
 
کریستین دفاریا، معاون تجاری گروه ام‌تی‌ان گفت: «ام‌تی‌ان از همکاری با مایکروسافت در راستای رویکرد مشتری‌مداری بسیار خشنود است. مشتریان ما تبدیل به مشتریان پویای خدمات دیجیتال شده‌اند و خواستار دسترسی فوری به خدمات دیجیتال هستند. ویندوز 8 و ویندوز 8 موبایل این امکان را به ما می‌دهند که این خواسته مشتریانمان را برآورده سازیم».
 
ویندوز 8 و ویندوز 8 موبایل تجربه واحدی برای کاربران در زمینه رایانه، تلفن و تبلت فراهم می‌آورند.
 
اوران درور، مدیر ارشد کانال‌های اپراتوری مایکروسافت در منطقه خاورمیانه و آفریقا گفت: «مایکروسافت از همکاری با ام‌تی‌ان جهت عرضه ویندوز 8 و ویندوز 8 موبایل در آفریقا خشنود است. مشتریان ام‌تی‌ان با استفاده از ویندوز 8 و ویندوز 8 موبایل، تجربه سریع و آسانی از خدماتی خواهند داشت که با استفاده از سخت‌افزارها و برنامه‌های کاربردی و دسترسی به ابر اطلاعاتی محقق خواهند شد».
 
ام‌تی‌ان در حال سرمایه‌گذاری گسترده برروی زیرساخت شبکه در بازارهای محل فعالیت خود است. ام‌تی‌ان به زودی در آفریقای جنوبی با راه‌اندازی شبکه LTE به تقویت تجربه مشتریان از ویندوز 8 موبایل کمک خواهد کرد.
 
کریستین دفاریا افزود: «ام‌تی‌ان متعهد به ارائه خدمات دیجیتال برتر به مشتریان خود است و ویندوز 8 تجربه دیجیتال بی‌همتایی برای مشتریان ما فراهم خواهد کرد. بدین منظور ام‌تی‌ان محصولات مایکروسافت را در حوزه تلفن، رایانه و تبلت در آفریقای جنوبی و ورای آن عرضه خواهد کرد».

​​