تلفن همراه

سامسونگ پا به عرصه فعالیت های فرهنگی در ایران گذاشت

 

شرکت سامسونگ با مشارکت در برپایی کارگاه های آموزشی، به فرهنگسازی در زمینه استفاده هر چه حرفه ای تر از قابلیت های تلفن همراه می پردازد.
 
به گزارش آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) از ستاد خبری اولین جشنواره فیلم و عکس همراه تهران، شرکت سامسونگ با مشارکت در برپایی کارگاه های آموزشی تکنیک های عکاسی و فیلمسازی خلاق با تلفن همراه به فرهنگسازی در زمینه کاربرد هنری گوشی های موبایل می پردازد.
 
این کارگاه ها که با هدف ارتقا دانش فیلمسازی دانشجویان و دانشگاهیان توسط جشنواره فیلم و عکس همراه تهران برنامه ریزی شده، در 20 دانشگاه کشور و تا نیمه دی ماه ادامه خواهد داشت.
 
شرکت سامسونگ در این کارگاه های آموزشی به معرفی تازه ترین دستاورد های فناوری دوربین های تلفن همراه  و جدیدترین محصولات خود به جامعه دانشگاهی ایران می پردازد.
 
اولین جشنواره فیلم و عکس همراه تهران با محوریت عکس و فیلم با تلفن همراه ، با محوریت عکس و فیلم با تلفن همراه ، از اول تا چهارم اسفند 1391 در تهران برگزار می شود. مهلت ارسال آثار تا 10 دی ماه ادامه دارد. علاقه مندان می توانند اطلاعات بیشتر در این زمینه را از طریق سایت جشنواره به آدرس www.tfpf.mobi   دریافت نمایند.

​​