تلفن همراه

تلاش هواوی برای تبدیل شدن به بزرگترین تولیدکننده گوشی‌های هوشمند در فصل دوم 2013

 

سال 2013 هنوز آغاز نشده است و شرکت چینی Huawei از هم‌اکنون طی بیانیه‌ای اعلام کرده است که در نیمه دوم سال آتی میلادی به صورت رودررو با تمامی بزرگان عرصه گوشی‌های هوشمند وارد رقابت می‌شود و خود را به یکی از ارکان اصلی بازار جهانی گوشی‌های هوشمند تبدیل می‌کند.
 
به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، سایت آلمانی BestBoyZ طی ملاقات حضور، با "شائو یانگ"(Shao Yang) مدیر بازاریابی Huawei گفت‌وگویی را انجام داده و اعلام کرده است که این شرکت طرح بزرگی را برای سال 2013 میلادی دارد.
 
مدیر بازاریابی این شرکت توضیح داد: «اگر بخش تحقیق و توسعه ما اشتباهی نکند، ما می‌توانیم برای فصل دوم سال 2013 میلادی حرف‌های فراوانی برای بازار جهانی گوشی‌های هوشمند داشته باشیم و از شرکت‌های سامسونگ و اپل در این زمینه پیشی بگیریم».
 
باید توجه داشت که Huawei در عرصه فناوری‌های نوین گوشی‌های هوشمند نمی‌تواند از شرکت‌های سامسونگ و اپل جلو بزند و آن‌ها را پشت‌سر بگذارد. این دو شرکت هم‌اکنون محکم در جای خود ایستاده‌اند و با دقت فراوان تلاش‌های گسترده‌ای انجام می‌دهند تا درصدی از حضور آن‌ها در بازار جهانی گوشی‌های هوشمند کاسته نشود.
 
شرکت Huawei تایید کرده است که در نمایشگاه CES 2013 گوشی هوشمند 5 اینچی خود با نمایشگر 1080 پیکسلی را به نمایش خواهد گذاشت. این شرکت همچنین توضیح داده است که در نمایشگاه یاد شده یک گوشی هوشمند مبتنی بر سیستم‌عامل Windows Mobile 8 را به نمایش می‌گذارد که احتمالا Huawei Ascend W1 نام دارد.

​​