تلفن همراه

ال‌جی برای گوشی‌هاي هوشمندپرینتر ساخت

 

شرکت ال جی از پرینتر هوشمند و قابل حمل خود(مدل PD221) که جهت چاپ عکس‌های کوچک به کار می‌رود رونمایی کرد.این چاپگر کوچک که یک همراه ایده‌آل برای تلفن‌هاي هوشمند بوده و به‌صورت بی‌سیم قادر به چاپ عکس‌هایی با کیفیت بالا مناسب است. 
 
اپلیکیشن Pocket Photoگوشی‌های هوشمند آندروید به کاربران خود این امکان را می‌دهد که عکس‌های مورد نظر خود را به سادگی ویرایش و سپس در شبکه‌های اجتماعی مانند Face Book قرار دهند. مدیر ارشد ال جی در این بخش معتقد است که عکس‌های چاپ شده بر خلاف عکس‌های دیجیتالی دارای شفافیت و جذابیت بیشتری هستند. پرینتر هوشمند و سیار ال جی چاپ عکس‌های موجود در تلفن‌های هوشمند را به سادگی و بدون هیچ مشکلی امکان پذیر مي‌سازد. این پرینتر با ابعاد 24در120در72 میلیمتر و وزن 245 گرم کوچک‌ترین چاپگر هوشمند موجود در بازار است. این محصول که به اندازه کف دست است به سادگی در یک کیف دستی جای می‌گیرد.اپلیکیشن Pocket Photo مخصوص تلفن‌های هوشمند است که قابل دانلود از سایت Google Play است، با ارائه ابزارهای ویرایشی همچون Cropping، کار ویرایش عکس‌ها را قبل از چاپ بسیار ساده می‌کند.
با استفاده از قابلیت چاپ کد‌های QR روی عکس،‌این پرینتر ابزاری ابتکاری برای برقراری ارتباط بین عکس‌های چاپ شده و فضای Online است. کدهای QR از طریق برنامه‌هایی که قادر به اسکن بارکد‌ها هستند، ‌قابل خواندن بوده و می‌توانند دوستان و افراد خانواده را در شبکه‌های اجتماعی به هم ارتباط دهند.این محصول دارای فناوری NFC ,Bluetooth و همچنین فناوری چاپ بدون جوهر (Innless printing) از شرکت ZINK است که نیازی به کارتریج گران قیمت ندارد و با استفاده از حرارت عکس‌های روی کاغذ مخصوص ZINK را چاپ می‌کند.

​​