فناوری اطلاعات

سومین شماره همشهری دیجیتال منتشر شد

 

 
شماره سوم ضمیمه هفتگی روزنامه همشهری که نگاهی مردمی، همه‌پسند و غیرتخصصی به حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات دارد، امروز یکشنبه، دهم دی ماه منتشر شد.
 
به گزارش آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، در شماره جدید این ضمیمه اخبار متعددی از حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات منتشر شده است و آموزش‌هایی از جمله نحوه نظارت والدین بر استفاده فرزندان از کامپیوتر، چگونگی جلوگیری از صدمه دیدن گوشی‌های خیس شده و راه‌هایی جهت ویرایش و رتوش آماتوری عکس‌ها با استفاده از روش‌های مختلف تهیه شده‌اند. همچنین در این شماره موضوعاتی از جمله بازی جدید کامپیوتری Forza Horizon، برترین هاردهای اکسرنال برای سلیقه‌های مختلف، کاربردی‌ترین اپلیکیشن‌ها و سایت‌های هفته و آهنگ‌های پیشواز ویژه فصل زمستان مورد بررسی قرار گرفته‌اند.
 
بر اساس این گزارش، در صفحه آخر این ضمیمه نیز فراخوان جشنواره عکاسی با موبایل همشهری دیجیتال چاپ شده که اخبار آن در روزهای آینده متعاقبا اعلام خواهد شد.
 
همشهری یکی از موسسات مطبوعاتی بزرگی است که در سال‌های اخیر با انتشار مجلات و ضمائم متعدد بخش زیادی از کیوسک‌های مطبوعاتی را در اختیار گرفته. حالا نیز ضمیمه دیجیتال این روزنامه با صدها هزار تیراژ روزهای یکشنبه برای غیرتهرانی‌ها منتشر می‌شود.
 
برای دانلود این نشریه روی لینک زیر کلیک کنید.

​​