گوشی

محبوب‌ترین ابزارهای موبایلی 2012 برگزیده شدند

 

سال 2012 بالاخره به پایان رسید و کارشناسان با انجام یک بررسی متوجه شدند که بازی Angry Birds، ابزار شبکه اجتماعی Facebook و همچنین Instagramm محبوب‌ترین ابزارهای موبایلی بودند که طی سال 2012 توسط گوشی‌های هوشمند و رایانه‌های لوحی بارگذاری شدند.
به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، در سالی که گذشت کاربران به طور میانگین روزانه 2 ساعت را با ابزارهای موبایلی خود سپری کردند که این رقم رشد 35 درصدی استفاده از ابزارهای موبایلی نسبت به سال 2011 را نشان داد. بررسی برای به دست آوردن این آمار و ارقام توسط مرکز Flurry انجام شد و کارشناسان این مرکز در پایان پیش‌بینی کردند که در سال 2013 میلادی میزان استفاده کاربران جهانی از ابزارهای موبایلی باز هم بیشتر می‌شود.
 
"کرایگ پالی"(Craig Palli) مدیر شرکت بازاریابی Flurry گفت: «2012 سالی بود که در آن میزان استفاده از ابزارهای موبایلی در سراسر جهان بسیار افزایش یافت. کاربران در سال گذشته اشتیاق فراوانی به در اختیار گرفتن ابزارهای موبایلی نشان دادند و راغب به بازگذاری غالب ابزارهای جدید بودند».
 
بخش‌هایی از جمله شبکه‌های اجتماعی، رسانه و ابزارهای سرگرمی، ابزارهای ویرایش تصویر و بازی‌ها همچنان بیشترین محبوبیت را نزد کاربران دارند و در این میان سایت به‌اشتراک‌گذاری فایل‌های تصویری YouTube و همچنین بازی Angry Birds محبوب‌ترین ابزارهای رایگان در جهان محسوب می‌شوند.

​​