تلفن همراه

Galaxy S IV سامسونگ در CES 2013 عرضه می‌شود

 

از مدتی قبل شایعات مختلف در مورد گوشی هوشمند Galaxy S IV سامسونگ منتشر شد و آخرین خبری که در مورد این گوشی به گوش می‌رسد، احتمال عرضه آن در نمایشگاه CES 2013 است که هفته آینده در لاس‌وگاس آمریکا برگزار می‌شود.

به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، این طور که روزنامه کره‌ای MK نوشته است، سامسونگ احتمالا هفته آینده نمونه اولیه این گوشی هوشمند را در نمایشگاه CES 2013 به نمایش می‌گذارد که البته گفته می‌شود این گوشی به صورت عمومی در معرض دید عموم قرار نمی‌گیرد و فقط گروهی از بازدیدکنندگان ویژه و کارشناسان می‌توانند آن را ببینند.

"لی جائی یونگ"(Lee Jae Yong) مدیر سامسونگ از جمله افرادی است که هفته آینده در نمایشگاه CES 2013 حضور خواهد یافت و نمونه اولیه گوشی هوشمند Galaxy S IV را در مقابل دیدگان شرکت‌های مختلف مخابراتی و موبایلی معرفی خواهد کرد.

این طور که آمار و ارقام موجود نشان می‌دهند، تاکنون بیش از 30 میلیون دستگاه Galaxy S III در سراسر جهان فروخته شده است و شرکت‌های مخابراتی همچنان راغب به عرضه این محصول هستند. این محصول موجب شد تا شرکت‌هایی از جمله LG و ZTE نیز گوشی‌های هوشمند جدید خود را با نمایشگر 1080 پیکسلی و قابلیت‌های مشابه تولید و عرضه کنند.

 


​​