گوشی

سامسونگ مدل جدید Galaxy S II را عرضه کرد

 

به دنبال افزایش محبوبیت سری گوشی‌های هوشمند Galaxy سامسونگ، این شرکت کره‌ای اعلام کرد که گوشی Galaxy S II را به‌روز کرده و مدل جدید آن را با نام Galaxy S II Plus با رابط کاربری پیشرفته و قابلیت‌های قابل ملاحظه روانه بازار می‌کند.
 
به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، گوشی هوشمند Galaxy S II Plus مبتنی بر سیستم‌عامل Android 4.1.2 یا همان Jelly Bean ساخته شده و برای آن پردازنده دوهسته‌ای 2/1 گیگاهرتزی در نظر گرفته شده است.
 
این گوشی هوشمند شامل نسخه‌ ویژه‌ای از رابط کاربری ساخت شرکت سامسونگ می‌شود که از در آن از طبیعت الهام گرفته شده است و به همین خاطر سامسونگ ادعا می‌کند که استفاده از آن برای کاربران بسیار آسان است.
 
سرویس جدید Direct Call که برای این گوشی در نظر گرفته شده است به کاربران امکان می‌دهد به صورت خودکار با قرار دادن گوشی در کنار گوش خود به صورت خودکار شماره‌گیری انجام شود. سرویس Smart Stay نیز قادر است تشخیص دهد که کاربر هم‌اکنون در حال مشاهده نمایشگر است یا نه و سرویس Smart Alert هم این امکان را برای کاربر فراهم می‌کند تا در مورد اتفاقات یا قرارهای ملاقات از دست داده شده اطلاعات کسب کند و به راحتی بتواند قرارهای بعدی خود را در آن مشخص کند.
 
گوشی هوشمند Galaxy S II Plus سری جدید قابلیت‌ها و امکاناتی را در خود جا داده است که به طور کامل با مدل قبلی خود متفاوت است و تجربه جدیدی را برای کاربران به همراه می‌آورد.

 


​​