گوشی

نمایشگر 5 اینچی در Galaxy S IV سامسونگ تایید شد

 

پیش‌ از این شایعات فراوانی در مورد نسل آتی سری گوشی‌های هوشمند Galaxy S سامسونگ منتشر شد و کاربران را به‌وجد آورد. اما در آخرین خبرهای منتشر شده بالاخره تایید شده است که گوشی هوشمند Galaxy S IV سامسونگ همراه با نمایشگر 5 اینچی با کیفیت 1080 پیکسلی روانه بازار می‌شود.
 
 
به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، شرکت‌های رقیب سامسونگ این روزها گوشی‌های فراوانی را با نمایشگر این‌چنینی روانه بازار کرده‌اند و بر این اساس می‌توان گفت که سامسونگ با این کار وارد یک عرصه رقابتی می‌شود. البته این طور که در خبر جدید تایید شده است، اندازه نمایشگر گوشی جدید سامسونگ 99/4 اینچ خواهد بود و تصاویر در آن با کیفیت 1080 پیکسل پخش خواهد شد. نوع نمایشگر این گوشی هوشمند Super AMOLED است.
 
نمایشگری که سامسونگ برای این گوشی هوشمند طراحی و تولید کرده است در فصل نخست سال 2013 میلادی نمایان می‌شود و پس از آن در گوشی هوشمند Galaxy S IV و Note II mini به دست مشتریان می‌رسد.
 
شرکت سامسونگ ادعا می‌کند که نسل جدید نمایشگرهای AMOLED آن 25 درصد کمتر از مدل‌های قبلی انرژی مصرف می‌کند و قابلیت جدیدی برای کاهش مصرف انرژی برای آن درنظر گرفته شده است.

​​