تلفن همراه

اپل تولید آیفون بزرگتر را تکذیب کرد

 

"تیم کوک"(Tim Cook) مدیرعامل شرکت شایعات منتشر شده مبنی بر فعالیت شرکتش روی مدل جدید گوشی هوشمند آیفون با نمایشگر بزرگتر را رسما تکذیب کرد.
 
 
به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، وی طی کنفرانسی که به منظور اعلام نتایج مالی شرکت اپل برگزار شده بود توضیح داد که این شرکت شرایط را به‌درستی بررسی کرده و تصمیم گرفته است در آینده نیز با مشخه‌های کنونی محصولات خود در بازار باقی بماند.
 
او به تحلیلگران و کارشناسان گفت: «نمایشگر گوشی هوشمند آیفون 5 نسل جدیدی از نمایشگرهای 4 اینچی Retina است. این گوشی بدون آنکه مشکلی به‌وجود بیاورد و امکان استفاده از گوشی با یک دست را از بین ببرد، نسبت به مدل قبلی خود بزرگتر شد. ما برای تعیین اندازه نمایشگر این گوشی هوشمند تفکر و بررسی فراوان انجام دادیم و بر این باوریم که بهترین گزینه‌ را برگزیده‌ایم».
 
این روزها بسیاری از تولیدکنندگان گوشی‌های هوشمند نمایشگرهای بزرگتری را برای محصولات جدید خود در نظر می‌گیرند که به آن‌ها Phablet یا دستگاهی بین گوشی هوشمند و رایانه لوحی گفته می‌شود و در این میان اپل می‌کوشد که به جای تولید محصولات بزرگتر، نیاز آتی مشتریان را در نظر بگیرد.
 
هنوز به درستی مشخص نیست که اپل مدل آتی گوشی هوشمند خود را در چه اندازه و با چه مشخصه‌هایی تولید می‌کند، اما باید توجه داشت که این شرکت از هم‌اکنون طراحی و تولید این گوشی را آغاز کرده است.

​​