تلفن همراه

براساس اعلام IDC

هواوی به جایگاه سومین تولید کننده گوشی های هوشمند جهان رسید!

 

بر اساس گزارش IDC، هواوی در فصل چهارم سال 2012 به جایگاه سومین تولید کننده گوشی های هوشمند در دنیا دست یافت.
 
 
به گزارش آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)،  هواوی، پیشرو در صنعت ارتباطات و اطلاعات، اکنون برای اولین بار در جایگاه یکی از سه تولید کننده برتر گوشی های هوشمند دنیا به گزارش IDC (IDC Worldwide Mobile Phone Tracker” January 24, 2013) قرار گرفته است.
 
IDC در گزارش جدید خود “Worldwide Mobile Phone Tracker” در فصل چهارم 2012، هواوی را در جایگاه سومین سهم بازار دنیا در حوزه گوشی های هوشمند -بر مبنای تعداد ارسال گوشی (unit shipments)- مطرح نمود. هواوی توانست از رقبای اصلی اش پیش افتاده و به نقطه اوج در تاریخ تولید کنندگان گوشی های هوشمند دست یابد.
 
با اینکه هواوی سابقه ای بیش از 20 سال در صنعت ارتباطات و اطلاعات دارد، به تازگی به کسب و کار گوشی های موبایل وارد شده است، و طبق برنامه قبلی اش قصد داشت تا سال 2015 یکی از سه تولید کننده برتر گوشی های هوشمند در دنیا باشد، این هدفی است که شرکت اکنون بر پایه پیش بینی هایش به آن دست یافته است.
 
گزارش IDC عنوان کرد، مجموعه محصولات هواوی شامل گوشی های هوشمند ارزان قیمت پر طرفدار برای بازار انبوه، بعلاوه محصولات با تکنولوژی بالا و ارزشمند اَسِند (Ascend) که به افزایش سهم بازار هم کمک می کند، سخت افزار و نرم افزار منحصر به فرد هواوی، می باشد.
 
همچنین هواوی توانمندی و مهارت نوآوری خود را با ارائه باریکترین گوشی هوشمند دنیا Ascend P1s در سال گذشته و معرفی Ascend Mate اولین گوشی هوشمند با صفحه نمایش 6.1 اینچ در سال جاری، به نمایش گذاشته است.
 
آقای Jian Jiao مدیرعامل هواوی دیوایس خاورمیانه اشاره کرد: " با هواوی ای که اکنون در جایگاه سوم تولید کنندگان گوشی هوشمند دنیا قرار گرفته است، ما به مرحله مهمی برای توسعه شرکتم و تغییر مکان چشم گیری در صنعت محصولات الکترونیک مصرفی رسیده ایم."
 
با گوش دادن به نیازهای اصلی مشتریان و توسعه قدرت تحقیق و توسعه جهانی مان، موفق شدیم دستاوردهای ممتازی را به بازار مصرفی در کشورهای بیشتری از خاورمیانه و همه دنیا به ارمغان بیاوریم.
 
در ادامه توسعه بازار موبایل هواوی در خاور میانه به تازگی گوشی Ascend G600 نیز وارد بازار خاورمیانه و ایران شده است.
 
 
 
 
 
 

​​