تلفن همراه

مسابقات اسنوبورد سونی در ایران برگزار شد

Dizin-18.JPG

مدت زمان کوتاهی از ورود گوشی هوشمند اکسپریا تی اکس به بازار ایران میگذرد. شرکت سونی در ایران تنها به بیلبورد های سطح شهر اکتفا نکردند و برای آشنایی هرچه بیشتر کاربران و طرفداران گوشی های هوشمند، یک مسابقه پرش با اسنوبورد را در مجتمع اسکی دیزین تدارک دیدند تا حس هیجان و سرعت در گوشی های هوشمند Xperia TX را هرچه بهتر به جوانان که جزو کاربران اصلی این مدل از گوشی هوشمند هستند منتقل نمایند. به همین منظور تبلیغات متعددی در ده فروشگاه لوازم ورزشی معتبر در سطح شهر و همچنین بیلبورد هایی در محوطه مجموعه ورزشی دیزین در نظر گرفته شد تا علاقمندان به این ورزش بتوانند در آن شرکت نمایند.
 
به گزارش آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، مراحل ابتدایی مسابقه در روز 18 بهمن برگزار شده و شرکت کنندگان با انجام پرش به رقابت با یکدیگر پرداختند. داوری نحوه پرش، انجام حرکات و فرود بر عهده تیمی از داوران فدراسیون اسکی بود تا نتایج حاصل از پرش ها بیشترین میزان دقت را داشته باشد. از میان شرکت کنندگان اولیه 24 نفر توانستند به دور دوم راه یافته و در روز پنج شنبه 19 بهمن ماه طی چند سری پرش دیگر به رقابت با یکدیگر بپردازند. همچنین در طول برگزاری مسابقه غرفه ای به نمایش گوشی Xperia TX و ارائه اطلاعات متعدد و متنوع درباره قابلیتها، امکانات و کارایی این گوشی اختصاص یافته بود تا شرکت کنندگان و حضار از نزدیک با این گوشی هوشمند ویژه آشنا شوند.
 
در نهایت از میان شرکت کنندگان حاضر در دور نهایی و پس از انجام چندین مرحله پرش و با توجه به میزان مهارت هر یک، شش نفر به عنوان برنده این سری از مسابقات انتخاب شدند. نفر اول جایزه ای سه میلیون تومانی به همراه یک گوشی هوشمند Xperia TX را دریافت کرد و جوایز نفرات دوم تا سوم نیز به ترتیب مبلغ دو میلیون تومان و یک میلیون تومان به آنها تعلق گرفت. نفرات سوم تا ششم نیز هر یک برنده پانصد هزار تومان شدند.
 
اسپیروس گوستیس مدیر کل بازاریابی ارتباطات همراه سونی در خاورمیانه با بیان این مطلب گفت از این پس گوشی های سونی در بازار ایران تنها با گارانتی آرین مورد تعیید این شرکت است.
 
اسپیروس همچنین ادامه داد، تا پایان سال جاری میلادی تعداد مدل های بیشتری از گوشی های هوشمند سونی روانه بازار ایران خواهد شد بطوری که آنچه توسط سونی برای کشورهای منطقه و خاورمیانه درنظرگرفته شده است در ایران هم عرضه خواهد شد.
 
وی در پایان و در مورد سایر شرکت هایی که پیش از این خدمات پس از فروش گوشی های سونی را در بازار ارایه می دادند گفت: سونی پیش از این و در مقاطع گوناگون نزدیک به چهار نماینده فروش و خدمات پس از فروش در ایران داشت اما اکنون تنها آرمان همراه آرین نماینده قانونی و رسمی این شرکت است.
 
 

​​