تلفن همراه

سامسونگ هم به‌فکر تولید گوشی هوشمند مچی افتاد

 

به دنبال شایعاتی مبنی بر آغاز تلاش اپل برای تولید مدل جدیدی از گوشی هوشمند آیفون شبیه به ساعت مچی، منابع آگاه اعلام کردند که سامسونگ هم در حال انجام اقدامی مشابه است.
 
به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، تصاویری که در یک نشریه کره‌ای منتشر شده است نشان می‌دهد که سامسونگ در حال تکمیل گوشی هوشمندی با نام Samsung Galaxy Altius است که به دور مچ دست بسته می‌شود و تمامی قابلیت‌های گوشی‌های هوشمند را دارا می‌باشد. در این تصاویر نمایشگر گوشی با ساعت دیجیتالی و نوشته‌های زیر آن به زبان کره‌ای مشاهده می‌شود.
 
گفته می‌شود که سامسونگ نام متفاوت Altius را برای گوشی‌های مچی خود در نظر گرفته است تا در این سری از محصولات، انواع گوشی‌های خود را به دست کاربران برساند. لازم به ذکر است که این پروژه همزمان با فرآیند تکمیل Galaxy S IV به‌عنوان بهترین گوشی هوشمند این شرکت دنبال می‌شود.
 
شرکت سامسونگ هنوز این خبر را تایید و تکذیب نکرده است؛ اما منابع داخلی شرکت که نخواستند نامشان فاش شود توضیح دادند که طی نیمه نخست سال 2013 میلادی شاهد ورود گوشی هوشمند مچی سامسونگ به بازار خواهیم بود.

​​