تلفن همراه

بزگترین رویداد سالیانه صنعت تلفن همراه در پیش است: منتظر شگفتی‌های MWC باشید

 

نسخه 2013 کنگره جهانی تلفن‌ همراه از روز دوشنبه کار خود را آغاز خواهد کرد تا صدها شرکت جهانی آخرین محصولات خود را در مقابل هزاران نفر از سراسر جهان به نمایش بگذارند.
 
دستگاه‌ها و ابزارهایی که سلامت و تناسب اندام شما را تضمین می‌کنند، اتومبیل‌هایی که به آخرین سیستم‌های موبایلی مجهز شده‌اند و همچنین نسل جدید گوشی‌های هوشمند و رایانه‌های لوحی در مدل‌ها مختلف و با کارایی‌های متفاوت، همه و همه محصولاتی هستند که هفته آینده در "کنگره جهانی تلفن‌همراه"(MWC 2013) یعنی بزرگترین اتفاق موبایلی جهان در معرض دید عموم قرار خواهند گرفت.
 
به گزارش فارس به نقل از پی‌سی‌ورلد، نسخه 2013 کنگره جهانی تلفن‌همراه از روز دوشنبه کار خود را آغاز خواهد کرد تا صدها شرکت جهانی آخرین محصولات خود را در مقابل هزاران نفر از سراسر جهان به نمایش بگذارند.
 
در حالی که آیفون و اندروید همچنان صاحبان اصلی بازار جهانی تلفن‌همراه محسوب می‌شوند، در نمایشگاه هفته آتی که در بارسلونای اسپانیا دایر می‌شود تنها محصولات اندکی با سیستم‌های عامل ویندوز و ویندوز فون مایکروسافت در معرض دید عموم قرار خواهند گرفت.
 
پیش‌بینی شده است که در نمایشگاه امسال تعداد زیادی گوشی هوشمند و رایانه لوحی جدید معرفی نخواهند شد و مایکروسافت نسبت به سال‌های قبل حضور کمرنگ‌تری خواهد داشت. با این وجود، آن دسته از محصولاتی که از مدت‌ها قبل در مورد آن‌ها شایعاتی منتشر شده بود را می‌توان در این نمایشگاه از نزدیک دید.

​​