تلفن همراه

نسل جدید گوشی‌های ویندوزی با قیمت کمتر از 200 دلار

 

خبرگزاری فارس: هدف شرکت نوکیا برای رقابت هرچه بیشتر با دیگر تولیدکنندگان بزرگ تلفن‌همراه تولید مدل‌های مختلف گوشی‌های هوشمند پیشرفته با قیمت کمتر از 200 دلار است.
 
شرکت نوکیا مدتی است که گوشی‌های هوشمند ویندوزی تولید می‌کند اما از آنجایی که این شرکت فنلاندی عرصه را به رقبا واگذار کرده قصد دارد با معرفی خط تولید محصولات ویندوزی خود و عرضه گوشی‌های هوشمند ارزان قیمت، گوی سبقت را از رقبا برباید.
 
به گزارش فارس به نقل از دیجیتال‌ترندز، این شرکت در برنامه جدید خود قصد تمرکز بیشتر بر گوشی‌های معمولی و ارزان‌قیمت را دارد و این طور که خبرگزاری رویترز در گزارشی مجزا توضیح داده است، کاهش قیمت گوشی از مهم‌ترین اولویت‌های کنونی نوکیا محسوب می‌شود.
 
شرکت نوکیا تاکنون گوشی‌های هوشمند ارزان ‌قیمتی را از جمله Lumia 620 روانه بازار کرده که ضمن دارا بودن آخرین نسخه از سیستم‌عامل ویندوز فون با قیمت 250 دلار در بازار فروخته می‌شود.
 
البته باید گفت پیشرفته‌ترین گوشی هوشمند در این سری از محصولات نوکیا که Lumia 920 نام دارد با قیمت 600 دلار فروخته می‌شود. هدف این شرکت تولید مدل‌های مختلف گوشی‌های هوشمند پیشرفته با قیمت کمتر از 200 دلار است.
 
نوکیا که تا مدتی پیش صاحب عنوان بزرگترین تولیدکننده گوشی‌های ارزان و مقرون‌ به‌صرفه در جهان بود، هم‌اکنون به اقدامات جدی نیاز دارد تا بتواند جایگاه خود را در گردونه رقابتی تلفن‌همراه حفظ کند و جلوی تولیدکنندگان چینی از جمله هوواوی و ZTE دوام بیاورد.
 
محصول جدیدی که نوکیا به‌زودی با قیمت کمتر از 200 دلار وارد بازار می‌کند قابلیت‌ها و کاربردهای معمولی و پایه دارد و این شرکت همچنین قصد دارد که مدلی از آن مجهز به سیستم‌عامل ویندوز فون 8 را نیز تولید و روانه بازار کند.

​​