تلفن همراه

عرضه گوشی کاربردی با قیمت 15 یورو

 

قیمت گوشی 105نوکیا 15 یورو اعلام شده و قرار است که تا چند هفته دیگر به صورت همزمان وارد چین، مصر، هند، اندونزی، نیجریه، روسیه، ویتنام، آفریقا، آسیا - پسیفیک، اروپا و خاورمیانه شود.
 
 
شرکت نوکیا که این روزها به دنبال بازار از دست رفته خود می‌گردد، در "کنگره جهانی تلفن‌همراه" چهار گوشی جدید معرفی کرد و توضیح داد که سرویس نقشه دیجیتالی آن موسوم به Here از هم‌اکنون در اختیار تمام گوشی‌های هوشمند ویندوزی جهان قرار خواهد گرفت.
 
به گزارش فارس به نقل از سلولار- نیوز، نخستین گوشی هوشمند جدید نوکیا Lumia 720 نام دارد که در خانواده گوشی‌های متوسط طبقه‌بندی می‌شود و برای آن لنز نوری اختصاصی Carl Zeiss در نظر گرفته شده است. این گوشی هوشمند 249 یورو قیمت‌گذاری شده است و در مرحله نخست وارد کشور هنگ‌کنگ می‌شود.
 
گوشی دیگر نوکیا Lumia 520 نام دارد که روی آن سیستم‌عامل ویندوز فون 8 نصب شده است و می‌توان آن را متعلق به خانواده گوشی‌های پیشرفته دانست. این گوشی هوشمند دوربین دیجیتالی باکیفیتی دارد و برای آن سرویس Nokia Music با قابلیت بارگذاری رایگان موسیقی در نظر گرفته شده است.
 
قیمت پایه این محصول نیز 139 یورو اعلام شده است و تا پایان فصل نخست امسال وارد هنگ‌کنگ و ویتنام می‌شود.
 
سومین گوشی معرفی شده توسط این شرکت فنلاندی Nokia 105 نام دارد و گفته شده که این محصول برای آن دسته از کاربرانی طراحی شده است که برای نخستین بار قصد خرید تلفن‌همراه را دارند. این گوشی معمولی شامل نمایشگر رنگی باکیفیت، گیرنده رادیو FM، سیستم چندگانه هشدار ساعت، ساعت سخنگو، سیستم ضدضربه و ضدگرد و غبار، کلیدهای سخت‌افزاری بالشی‌شکل و فلش نوری می‌شود. بار هر بار شارژ کاربر می‌تواند به مدت 35 ساعت از انرژی ذخیره شده در باتری این گوشی استفاده کند.
 
قیمت این گوشی کاربردی 15 یورو اعلام شده است و قرار است که تا چند هفته دیگر به صورت همزمان وارد چین، مصر، هند، اندونزی، نیجریه، روسیه، ویتنام، آفریقا، آسیا – پسیفیک، اروپا و خاورمیانه شود.
 
آخرین گوشی معرفی شده توسط این شرکت که در رنگ‌های متنوع و مختلف وارد بازار می‌شود Nokia 301 نام دارد که یک محصول کاربردی برای برقراری تماس‌های تصویری است و شامل قابلیت‌های جدید برای بخش دوربین می‌شود. این گوشی در رنگ‌های مشکی، فیروزه‌ای، سیاه و سفید، قرمز، زرد و سفید ساخته شده است و با قیمت 65 از فصل دوم امسال عرضه می‌شود.

​​