تلفن همراه

سامسونگ به دنبال نصب دو نسخه از اندروید روی یک گوشی هوشمند

 

شرکت Red Bend Software اعلام کرد که بر اساس همکاری‌های جدید خود با سامسونگ قصد نصب دوگانه سیستم‌عامل اندروید روی گوشی هوشمند Galaxy S III را دارد و به عبارت دیگر سامسونگ تلاش می‌کند دو نسخه مجزا از سیستم‌عامل اندروید را روی یک دستگاه Galaxy S III نصب کند.
 
 
به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، قرار است که این گوشی هوشمند دو سیستم‌عامله از فصل دوم سال جاری میلادی برای توسعه طرح "استفاده از دستگاه‌های الکترونیکی شخصی در محل کار"(BYOD) وارد بازار جهانی شود.
 
شرکت سامسونگ هم‌اکنون به واسطه همکاری با شرکت Red Bend نسخه آزمایشی گوشی هوشمند Galaxy S III مجهز به دو نسخه مجزا از سیستم‌عامل اندروید را تولید کرده است و توضیح داده که این محصول برای کارمندان بسیار مناسب است تا از یک سیستم‌عامل برای انجام فعالیت‌های کاری و از سیستم‌عامل دیگر برای کارهای روزانه و شخصی استفاده کنند.
 
ابزار موبایلی Type-1 شرکت Red Bend هم‌اکنون به گونه‌ای فعالیت می‌کند که یک سیستم‌عامل روی یک دستگاه سخت‌افزار را به صورت مجازی به دو بخش مجزا تقسیم می کند تا فعالیت‌های داخلی دستگاه الکترونیکی به صورت جداگانه دنبال شود. با توجه به اینکه این دو سیستم‌عامل مجازی به صورت کاملا مجزا از یکدیگر فعالیت می‌کنند، این فضا به صورت کاملا ایمن می‌تواند در محل کار مورد استفاده قرار گیرد.

​​