بازی

بازی ایرانی "بازگشت به زندگی" با سبک و سیاقی متفاوت ساخته می‌شود

Back to Life.jpg

بازی ایرانی "بازگشت به زندگی" که توسط استودیوی آنو ساخته می‌شود، عنوانی در سبک اکشن است که نسبت به دیگر بازی‌های هم سبک فضاسازی منحصر به فردی دارد.
 
به گزارش آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، در این بازی شما در نقش "امید زندگیِ" بدن انسان ایفای نقش می‌کنید و بایستی با مراجعه به اجزای مختلف بدن از جمله مغز و قلب با بیماری‌هایی که درون بدن وجود دارند مبارزه کنید. دشمنان در بازی به انواع میکروب‌ها و ویروس‌ها تقسیم می‌شوند که مبارزه با هر یک از آن‌ها راه و روش مخصوص به خود را دارد.
 
در این روزها که زامبی‌ها و موجودات تخیلی در بازی‌های رایانه‌ای جولان می‌دهند، استودیوی آنو در تلاش است تا بتواند دشمنان جدیدی را به دنیای بازی‌های رایانه‌ای معرفی کند. بازی بازگشت به زندگی فضاسازی بدن انسان را تا حدودی نزدیک به واقعیت نشان می‌دهد اما از المان‌های فانتزی هم در پیاده‌سازی محیط‌ها استفاده شده است تا محیط بدن انسان جذابیت کافی را داشته باشد.
 
طبق پیش‌بینی‌های تیم سازنده که بازی دیگری با نام "قهرمانِ ما" را در دست ساخت دارند، بازی "بازگشت به زندگی" اواخر سال آینده‌ی شمسی به بازار عرضه خواهد شد.

​​