تلفن همراه

اریکسون به دنبال استعدادهای خاورمیانه است

 

شرکت اریکسون با حضور در گردهمایی Career and Training Opportunities Fair 2013 در دانشگاه سلطان قابوس(SQU) در تلاش است همکاری‌های خود را با بزرگان صنعت ICT افزایش دهد و ارتباط بیشتری با استعدادهای کشور عمان برقرار کند.
 
به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، این گردهمایی 11 تا 13 مارس برگزار شده و در آن تعداد زیادی از سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ شامل اریکسون شرکت کردند تا با پتانسیل‌های موجود آشنا شوند و بتوانند بیش از 3500 دانشجویی که امسال در رشته‌های مربوط به حوزه فناوری اطلاعات از دانشگاه سلطان قابوس فارق‌التحصیل می‌شوند را آموزش دهند و در اختیار بگیرند.
"عبدالله البلوشی"(Abdullah Al Balushi) مدیر شرکت اریکسون در کشور عمان گفت: «حضور ما در گردهمایی SQU Fair این امکان را فراهم می‌کند تا بتوانیم با تعداد زیادی از دانشجویان در ارتباط باشیم و با ارایه فرصت‌های و موقعیت‌های فراوان پیش‌روی آن‌ها، این افراد را وارد عرصه کاری فناوری ارتباطات و اطلاعات کنیم. این افراد می‌توانند در نقش‌های کلیدی در شرکت ما حضور یابند».
گردهمایی Career & Training Opportunities Fair هر ساله هزاران دانشجو از دانشگاه‌های مختلف را دورهم جمع می‌کند تا بتوانند ضمن برقراری ارتباط با شرکت‌های فناوری بزرگ آینده شغلی خود را تضمین کنند.
 

​​