فناوری اطلاعات

نحوه ارسال ایمیل در Gmail تغییر می‌کند

 

شرکت گوگل که چندی پیش اعلام کرد به‌زودی سرویس اینترنتی Reader خود را تعطیل می‌کند، هم‌اکنون برای یکی دیگر از خدمات محبوب خود یعنی سرویس پست الکترونیکی Gmail نقشه‌های جدید کشیده است.
 
 به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، گوگل این بار اعلام کرده است که به‌زودی نحوه ارسال پست الکترونیکی از طریق سرویس Gmail را تغییر می‌دهد و آن را با نیازهای کاربران سازگارتر می‌کند.
 
مشترکان سرویس Gmail هم‌اکنون برای ارسال پست‌های الکترونیکی مورد نظر خود باید پنجره جدیدی که کلید آن در بالای بخش Inbox قرار گرفته است را باز کنند. پیش از این نیز کاربران مجبور بودند برای ارسال هر پست الکترونیکی یک پنجره جدید باز کنند که این کار بسیار زمان‌بر بود.
 
شرکت گوگل باز کردن صفحه کوچک در سرویس پست الکترونیکی Gmail را از ماه اکتبر راه‌اندازی کرد و بر این باور است که این اقدام سرعت ارسال پست الکترونیکی نسبت به قبل را افزایش داده و فرآیند آن را آسان‌تر کرده است.
 
اما گوگل در وبلاگ رسمی خود توضیح داد: «ما هم‌اکنون آماده‌ایم تا تجربه کاربران در جریان ارسال پست الکترونیکی را تغییر دهیم و روش جدیدی در این باره ارایه کنیم. ما به نیاز شما گوش می‌دهیم و از این طریق به جلو حرکت می‌کنیم».

۱ دیدگاه


​​