فناوری اطلاعات

فیس‌بوک به‌ازای هر تبلیغ ویدیویی یک میلیون دلار می‌گیرد

 

آیا شما حاضر هستید برای انتشار تصاویر ویدیویی تبلیغاتی خود روی شبکه اجتماعی فیس‌بوک یک میلیون دلار پرداخت کنید؟
 
 
به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، این اقدامی است که فیس‌بوک قصد انجام آن را دارد و به شرکت‌های تبلیغاتی اعلام کرده است که فرآیند که انتشار تبلیغات ویدیویی را از تابستان امسال آغاز می‌کند.
 
این طور که مرکز Ad Age اعلام کرده است، فیس‌بوک فناوری مخصوص انتشار تبلیغات ویدیویی روی سایت خود را آماده می‌کند تا به‌ازای هر تبلیغ ویدیویی منتشر شده یک میلیون دلار از شرکت مذکور دریافت کند. قرار است که هر یک از این تبلیغات ویدیویی 15 ثانیه منتشر شوند. همچنین گفته شده است که کاربر هر یک از تبلیغات ویدیویی یاد شده را در طول روز سه بار مشاهده ‌می‌کند.
 
شرکت فیس‌بوک هم‌اکنون مذاکرات خود را با شرکت‌های تبلیغاتی آغاز کرده است تا بتواند علاقمندی آن‌ها را برای انتشار تبلیغات ویدیویی افزایش دهد. فیس‌بوک اعلام کرده است که امکان انعقاد قرارداد برای انتشار تصاویر ویدیویی تبلیغاتی را در ماه ژوئن یا ژوئیه فراهم می‌کند.
 
شرکت فیس‌بوک هنوز توضیح نداده است که این تصاویر ویدیویی با چه فرمتی منتشر می‌شوند. اما گفته می‌شود که این تصاویر در یک ابزار مجزای مخصوص پخش تصاویر ویدیویی به نمایش درمی‌آیند و فرآیند پخش آن‌ها برای کاربران به صورت خودکار انجام می‌شود.
 
قرار است که این تصاویر ویدیویی تبلیغاتی متناسب با اخباری که در فیس‌بوک منتشر می‌شوند، به نمایش درآیند تا توجه بیشتری از کاربران را جلب کنند.

 


​​